Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M Plus

CENA: od 332,00 PLN do 332,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

EAN: 4006501726162

KRAJ: Niemcy

Deska AirBoard Compact M Plus NF to jedyna na rynku deska z powierzchnią ze sztucznego tworzywa (EPP = ekstrudowany polipropylen). Nie rdzewieje, jest lekka i odbija ciepło. Przeznaczona jest do prasowania żelazkiem parowym. Deska wyposażona jest w zintegrowaną podstawkę na żelazko, uchwyt na przewód z przyłączem elektrycznym oraz specjalny pokrowiec Thermo Reflect, który odbija parę wodną przyspieszając prasowanie o 33% w porównaniu z tradycyjnymi deskami. Jest wyjątkowo lekka (4,2 kg), posiada stabilną konstrukcję z nóżkami regulowanymi w zakresie 75-88 cm cm wysokości. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta....

AIRBOARDCOMPACTMPLUS Leifheit w rankingach sprzedaży:

Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M Plus znajduje się na 8 miejscu wśród wszystkich Deski do prasowania i na 1 miejscu wśród Deski do prasowania Leifheit. Jego średnia cena wynosi 186,76 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Deski do prasowania aktualnie lepiej sprzedaje się Deska do prasowania Vileda SMART+ . Średnia cena tego produktu w sklepach to 119,35 zł i jest ona niższa o 41,87% od średniej ceny w kategorii Deski do prasowania.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Deski do prasowania to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M Plus w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 13 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Suszarka wisząca Leifheit Rollquick 83006 . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład Deska do prasowania RORETS Novel .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airboard compact m deska do prasowania LEIFHEIT airboard premium l deska do prasowania LEIFHEIT airboard deluxe xl plus deska do prasowania LEIFHEIT airboard deluxe xl deska do prasowania LEIFHEIT fashion m deska do prasowania LEIFHEIT classic steam m Zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System M 52050 Waga Leifheit bb comfort Select Mop zestaw Leifheit Profi (55077) zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System 52019 Mop zestaw Leifheit TWIST SYSTEM new , zestaw 52014 Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linomatic plus 500 Odkurzacz LEIFHEIT 11926 deska do prasowania RORETS connect Suszarka nawannowa Leifheit pegasus v duo deska do prasowania RORETS comfort suszarka wiszaca Leifheit telegant 70 83250 suszarka do ubran Leifheit tower 270 Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linomatic 600 deluxe Zraszacz Claber compact 20 aqua Control 320m2

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: