Zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System M 52050

CENA: od 292,00 PLN do 292,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Zestaw do czyszczenia podłóg Clean Twist firmy Leifheit to idealne rozwiązanie do czyszczenia podatnych na zniszczenie powierzchni podłogowych, takich jak parkiet czy laminat. Zniszczenia od wody i zarysowania należą już do przeszłości dzięki temu mopowi z unikalnym mechanizmem obrotowym firmy Leifheit. Dzięki skutecznemu systemowi odwirowania nakładka mopa pozostaje niemal sucha i wolna od wszelkich zabrudzeń. Opatentowany mechanizm obrotowy Spinning top eliminuje potrzebę pochylania się i moczenia rąk. Rewolucyjna technologia obrotowa od Leifheit obsługiwana jest za pomocą uchwytu - nacisk na uchwyt uruchamia rotację gowicy. Naciskając uchwyt kilkakrotnie, możesz także wybrać poziom wilgotności nakładki mopa. Mop składa się na płasko dzięki złączu głowicy 360°, co umożliwia bezproblemowe czyszczenie trudno dostępnych miejsc, takich jak powierzchnie pod szafkami lub łóżkiem. Szerokość ściereczki wynosi 33 cm. Dzięki praktycznej, uniwersalnej nakładce narożniki i krawędzie mebli są czyszczone w tym samym czasie. Wózek na wiadro do mopa Clean Twist sprawia, że czyszczenie podłóg jest jeszcze wygodniejsze. Kółka 360° zapewniają maksymalną swobodę prowadzenia. Zestaw do czyszczenia podłóg firmy Leifheit składa się z mopa, głowicy mopa, uniwersalnego wiadra o pojemności 20 litrów, wygodnego wózka i wyciskarki.

52050 Leifheit w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 73 miejscu w kategorii Czyszczenie a biorąc pod uwagę tylko produkty Leifheit znajduje się na miejscu 6. Jego średnia cena wynosi 218,99 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Mop płaski LAMART LT8027 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 74,93 zł i jest ona wyższa o 27,43% od średniej ceny w kategorii Czyszczenie.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Czyszczenie to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System M 52050 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 44 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Suszarka wisząca Leifheit Telegant 70 Plus . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Czyszczenie, Czyszczenie Leifheit znajdują się dopiero na 27 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Mop płaski LEIFHEIT Click System 55025 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czyszczenie Bryza.

Urządzenia Leifheit w kategorii Czyszczenie są średnio droższe niż Czyszczenie w ogóle. Czyszczenie Leifheit stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Czyszczenie Leifheit

Podobne produkty: zestaw z mopem płaskim LEIFHEIT Combi Clean M 55356 LEIFHEIT Mop płaski LEIFHEIT Click System 55025 zestaw z mopem obrotowym LAMART Tour lt8014 zestaw z mopem obrotowym LAMART Tour lt8012 zestaw z mopem obrotowym LAMART lt8013 zestaw z mopem obrotowym LAMART lt8005 Zestaw wideodomofonowy , kolorowy , z szyfratorem CRUX Orno or vid vp 1049 Zestaw wide odo mo fo nowy z szy fra to rem DICO 7 Orno or vid vp 1055 Kinkiet Nowordvorski Twist II 2763 Zestaw ochraniaczy M BL SENTINEL 920019 Spokey Tenga air tech twist Zestaw wideodomofonowy ORNO Pars or vid ex 1041 wymiennik c.w.u. z podwojna wężownicą Galmet sgw l 100L 21 108000

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: