Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Deluxe XL Plus

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

AIRBOARDDELUXEXLPLUS Leifheit w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 12 miejscu w kategorii Deski do prasowania a biorąc pod uwagę tylko produkty Leifheit znajduje się na miejscu 4. Jego średnia cena wynosi 291,21 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M Plus . Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M Plus można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 225,11 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Deski do prasowania to 205,32 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 9,64%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Deski do prasowania znajduje się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Deluxe XL Plus w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 21 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Suszarka na grzejnik Leifheit Quartett Duo . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M Plus .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład RORETS SAFE SMART .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airboard compact table deska do prasowania LEIFHEIT airboard premium l suszarka do ubran Leifheit tower 200 deluxe deska do prasowania RORETS connect deska do prasowania VILEDA bravo plus deska do prasowania Zelmer zib0001 Performance deska do prasowania Zelmer zib0002 Deluxe deska do prasowania Tefal ti1200e1 myjka do okien Thomas window jet 2 in 1 Plus piec do pizzy XL PLUS 66 HENDI 226742 Płyny do soczewek ao sept plus 360 ml 3szt. Płyny do soczewek ao sept plus 360 ml 2szt.

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: