Mop zestaw Leifheit TWIST SYSTEM NEW, zestaw (52014)

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

52014 Leifheit w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Czyszczenie produkt Mop zestaw Leifheit TWIST SYSTEM NEW, zestaw (52014) znajdował się na 21 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 150,71 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Wkłady do mopa Vileda Easy Wring&Clean Turbo 2szt. . Aktualnie Wkłady do mopa Vileda Easy Wring&Clean Turbo 2szt. jest do nabycia w sklepach w cenie około 48,64 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 17,28% niższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Czyszczenie największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Mop zestaw Leifheit TWIST SYSTEM NEW, zestaw (52014) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Suszarka łazienkowa Leifheit Pegasus 150 . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Czyszczenie, Czyszczenie Leifheit znajdują się dopiero na 27 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Zestaw z mopem płaskim LEIFHEIT Combi Clean M 55356 LEIFHEIT .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czyszczenie Bryza.

Urządzenia Leifheit w kategorii Czyszczenie są średnio droższe niż Czyszczenie w ogóle. Czyszczenie Leifheit stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Czyszczenie Leifheit

Podobne produkty: Mop płaski LEIFHEIT Click System 55025 Mop zestaw Leifheit Profi (55077) zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System 52019 System monitorujący ORNO or mt je 1801 System monitorujący ORNO or mt je 1802

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: