AGD

W tej kategorii porówansz ceny urządzeń AGD - znajdziesz tutaj też sporo informacji na temat sprzętu, włącznie z opiniami użytkowników. Ostatnio napisaliśmy sporo ciekawych informacji o firmie Ravanson. Polecamy też pralką wue7636aw Beko o prędkości wirowania 1200 obrotów na minutę

AGD - wszystkie kategorie

Producenci pralek

Aktualności / Poradniki

Trendy w AGD na 2021

W nadchodzącym roku nie należy się spodziewać rewolucyjnych zmian w sprzęcie gospodarstwa domowego, upłynie on pod znakiem delikatnych zmian designerskich – szczególnie umocnieniem się kolorystyki czarnej lub białej. Większość nowych urządzeń będzie wyposażona w moduł WIFI, aby urządzeni można było kontrolować z poziomu smartfona. Będzie postępował trend całkowitego odejście od fizycznych przycisków na rzecz paneli dotykowych. Przybędzie też mniej lub bardzie przydatnego oświetlenia LED, które staje się coraz tańsze (robią już nawet pralki i zmywarki z oświetleniem wnętrza).

Concept firma i producent marki AGD 🥇

Sporą popularnością cieszą się na naszym rynku produkty AGD czeskiej marki Concept. W skład tej rodziny wchodzi nie tylko sprzęt małego AGD, ale także dużego, jak np lodówki, piekarniki czy okapy.

Ciekawostki

Jedną z najczęściej kupowanych w ostatnim czasie kuchenek mikrofalowych jest Samsung GE83X

Polecamy nowe produkty z kategorii