Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M

CENA: od 162,99 PLN do 349,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

EAN: 4006501725851

KRAJ: Niemcy

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 Lekka konstrukcja Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 jest zdecydowanie lżejsza od odpowiedników wyposażonych w metalową siatkę oraz jednocześnie bardzo komfortowa w użytkowaniu deska AirBoard M Compact to propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas na prasowaniu. Blat tego modelu powstał z niezwykle lekkiego tworzywa sztucznego EPP, odpornego na odkształcanie. Bardzo stabilny stelaż deski wykonano z rurek o średnicy 28 mm i zakończono antypoślizgowymi nakładkami. AirBoard M Compact jest dzięki temu wyjątkowo lekka – waży zaledwie 4 kg, co sprawia, że przenoszenie jej, rozkładanie i składanie jest bardzo łatwe i wygodne. Łatwe prasowanie Blat deski do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 został pokryty materiałem, który wykorzystując technologię Thermo Reflect, odbija od deski parę i ciepło żelazka. Wpływa to na zdecydowanie szybsze prasowanie, jednocześnie dodatkowo wygładzając tkaninę. Model ten idealnie sprawdzi się z żelazkami parowymi. Powierzchnia prasowania deski AirBoard M Compact marki Leifheit ma wymiary: 120 x 38 cm. Wygodnie można na niej wyprasować każde ubranie. Wysokość tego modelu jest regulowana – od 78 do 98 cm, więc deska dopasuje się do wzrostu osoby z niej korzystającej i poprawi komfort pracy. Funkcjonalne wzornictwo Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 posiada także zamocowaną na stałe uniwersalną podstawkę pod żelazko, która została wyposażona w uchwyt na kabel, utrzymujący go z dala od powierzchni prasowania i zapobiegający plątaniu się. Lekką konstrukcję deski można złożyć do kompaktowych rozmiarów: 154 cm wys. x 42 cm szer. x 9 cm gł., pozwoli to wygodnie przechować ją także w mniejszych mieszkaniach. Model AirBoard M Compact został wyprodukowany w Europie i jest objęty 5-letnią gwarancją.

AIRBOARDCOMPACTM Leifheit w rankingach sprzedaży:

Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M znajduje się na 9 miejscu wśród wszystkich Deski do prasowania i na 2 miejscu wśród Deski do prasowania Leifheit. Jego średnia cena wynosi 172,82 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M Plus . Aktualnie Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M Plus jest do nabycia w sklepach w cenie około 186,76 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 9,04% niższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Deski do prasowania największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 16 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Zestaw z mopem płaskim LEIFHEIT Combi Clean M 55356 LEIFHEIT . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact S .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład RORETS EXCLUSIVE Black .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airboard compact table deska do prasowania LEIFHEIT airsteam compact m deska do prasowania LEIFHEIT airboard deluxe xl plus deska do prasowania LEIFHEIT airactive m advanced deska do prasowania LEIFHEIT fashion m zestaw z mopem płaskim LEIFHEIT Combi Clean M 55356 LEIFHEIT deska do prasowania LEIFHEIT classic steam m Zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System M 52050 suszarka do ubran Leifheit siena 180 Aluminium Zraszacz Claber compact 16 super metal 320m2

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według:

Brak ocen

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 LEIFHEIT

Aktualizacja: 23/3/2023

LEIFHEIT Deska do prasowania AirBoard Compact M LEIFHEIT
LEIFHEIT Deska do prasowania AirBoard Compact M P LEIFHEIT