Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M

CENA: od 259,00 PLN do 340,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

EAN: 4006501725639

KRAJ: Niemcy

Antenka podtrzymująca przewód:tak;Gwarancja:60 miesięcy;Podstawka pod żelazko:tak;Półka na wyprasowaną bieliznę:nie;Regulacja wysokości:skokowa;Rękawnik:nie;Rodzaj:deska rozkładana;Uchwyt na wieszaki:nie;Wykonanie blatu:tworzywo sztuczne odbijające parę;Wymiary blatu (szer. x gł.) :120 x 38 cm;Długość blatu:120 cm;Wymiary po złożeniu:152 x 49 x 8 cm;Szerokość blatu:38 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Wysokość maksymalna (cm):do 98 cm;Zintegrowany przedłużacz :nie

AIRBOARDPREMIUMM Leifheit w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 19 miejscu w kategorii Deski do prasowania a biorąc pod uwagę tylko produkty Leifheit znajduje się na miejscu 9. Jego średnia cena wynosi 217,99 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Deluxe XL . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 205,32 zł, więc Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Deluxe XL jest droższy od średniej o 37,02%.

W ostatnim czasie w kategorii Deski do prasowania największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 28 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Suszarka LEIFHEIT Classic 70 . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Deluxe XL .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład RORETS EXCLUSIVE CHROME LINE .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airboard compact m deska do prasowania LEIFHEIT airboard premium l plus deska do prasowania LEIFHEIT airsteam premium l suszarka do ubran Leifheit tower 340 deska do prasowania RORETS andante Suszarka uniwersalna LEIFHEIT quartett deska do prasowania RORETS connect brit premium adult extra large 8kg brit premium junior small 3kg Wanna asymetryczna Besco natalia Premium 150x100 Wiatrówka Diana 340 n tec premium 4 , 5 mm brit premium junior Medium 3kg GARDENA Premium zraszacz bijakowy dookolny i sektorowy na sankach 8135 20 brit premium junior Large 2x15kg