Suszarka nawannowa Leifheit Pegasus V Duo

CENA: od 119,99 PLN do 132,52 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

EAN: 4006501817020

KRAJ: Niemcy

Suszarka nad wannę o regulowanej szerokości od 68 do 124 cm, co daje powierzchnię suszenia nawet 18,9 m, na której można powiesić zawartość 1-2 wsadów pralki. Suszarka posiada potrójną blokadę rozstawu nóżek, dzięki czemu można ją dopasować do szerokości wanny, jak też suszyć pranie w pozycji zupełnie płaskiej. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją....

PEGASUSVDUO Leifheit w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 72 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny a biorąc pod uwagę tylko produkty Leifheit znajduje się na miejscu 32. Jego średnia cena wynosi 89,99 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Suszarka nawannowa Leifheit Pegasus V Duo systematycznie spada w rankingach sprzedaży w kategorii Suszarki do bielizny.

W kategorii Suszarki do bielizny aktualnie lepiej sprzedaje się Suszarka do ubrań Gimi Rotor 4 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 58,50 zł i jest ona niższa o 56,92% od średniej ceny w kategorii Suszarki do bielizny.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Suszarki do bielizny to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Suszarka Vileda Infinity .

Suszarka nawannowa Leifheit Pegasus V Duo w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 58 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirActive M . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Suszarka uniwersalna LEIFHEIT Quartett .

Większym zainteresowaniem cieszą się Suszarki do bielizny Vileda. Na przykład Suszarka Vileda King .

Urządzenia Leifheit w kategorii Suszarki do bielizny są średnio tańsze niż Suszarki do bielizny w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Suszarki do bielizny Leifheit

Podobne produkty: Suszarka na grzejnik Leifheit quartett duo suszarka do ubran Leifheit star suszarka do ubran Leifheit tower 450 Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linomatic 500 comfort Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linomatic 400 comfort suszarka lazienkowa Leifheit classic 180 solid 81621 Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linolift 600 suszarka do ubran Leifheit capri 100 deska do prasowania LEIFHEIT airactive m advanced Vents quiet mild duo 125 v Hulajnoga trójkołowa SPOKEY pegasus Vents quiet mild duo 100 v

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: