Deska do prasowania RORETS Connect

CENA: od 189,99 PLN do 228,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

EAN: 7315542500004

KRAJ: Szwecja

Najnowszy model deski RORETS CONNECT wyposażony w zewnętrzne gniazdo elektryczne z przedłużaczem i antenką na przewód od żelazka. Takie rozwiązanie zapewnia wygodną pracę i ułatwia codzienne życie. Blat deski o rozmiarze 38×120cm wykonany z rozciąganej siatki metalowej, przez co zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary....

CONNECT Rorets w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Deski do prasowania produkt Deska do prasowania RORETS Connect znajdował się na 49 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 154,84 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Deski do prasowania aktualnie lepiej sprzedaje się Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact S Plus . Średnia cena tego produktu w sklepach to 189,00 zł i jest ona niższa o 7,95% od średniej ceny w kategorii Deski do prasowania.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Deski do prasowania to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania RORETS Connect w rankingu sprzedaży urządzeń marki Rorets w ogóle aktualnie znajduje się na 18 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Rorets jest Deska do prasowania RORETS Athena . Aktualnie najlepszym produktem marki Rorets jest Suszarka RORETS Sussi .

Rorets znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Rorets w tej kategorii jest RORETS EXCLUSIVE CHROME LINE .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Vileda. Na przykład Vileda Total Reflect Plus .

Urządzenia Rorets w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Rorets najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Rorets > Deski do prasowania Rorets

Podobne produkty: Suszarka RORETS forma Suszarka RORETS sussi deska do prasowania RORETS andante deska do prasowania RORETS facile Suszarka RORETS neo Deska do prasowania RORETS Standard Plus Suszarka RORETS ted chrom deska do prasowania LEIFHEIT airsteam compact m power bank connect it ci 247 deska bambusowa z ostrzałką LAMART lt2061

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: