Deska do prasowania LEIFHEIT Fashion M

CENA: od 114,28 PLN do 268,60 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Deska Classic Fashion M Plus NF to klasyczna metalowa deska z ramą rurową. Polecana jest do prasowania tradycyjnym żelazkiem. Posiada zintegrowaną podstawkę na żelazko, uchwyt na przewód z przyłączem elektrycznym oraz stabilną konstrukcję z nóżkami regulowanymi w zakresie 75-88 cm wysokości. Jest niezwykle prosta w obsłudze....

FASHIONM Leifheit w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Deska do prasowania LEIFHEIT Fashion M cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 41 miejscu w kategorii Deski do prasowania biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 113,43 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Deski do prasowania aktualnie lepiej sprzedaje się Deska do prasowania Tefal TI1200E1 . Deska do prasowania Tefal TI1200E1 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 299,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Deski do prasowania to 205,32 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 45,63%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Deski do prasowania to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT Fashion M w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 61 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Suszarka do ubrań Leifheit Classic 200 Easy . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład Deska do prasowania RORETS Emma Steamstation .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airactive m Deska do prasowania LEIFHEIT AirActive Pro suszarka do ubran Leifheit tower 200 deluxe System do prasowania Singer swp.02 System do prasowania Hoover Iron Vision pmp2400

polecane sklepy

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: