Deska do prasowania Vileda SMART+

CENA: od 129,99 PLN do 189,89 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Deska do prasowania Vileda SMART+ Cechy produktu: Wielkość z podstawą pod żelazko: 132 cm x 42 cm Wielkość powierzchni do prasowania: 114 cm x 34 cm Wysokość: regulowana od 80 cm do 95 cm Wielkość po złożeniu: 151 cm x 42 cm x 9 cm Ciężar: 4,9 kg Maksymalne obciążenie: 10 kg Gąbka grubości 7 mm, zwiększająca komfort prasowania Bawełniany pokrowiec Podstawa na żelazko Blokada nóżek ułatwiająca bezpieczny transport Odporna, metalowa siatka przepuszczająca parę Stabilne nóżki Gniazdo elektryczne Antenka podtrzymująca kabel 3 lata gwarancji producenta Złoty Laur Konsumenta 2012 Certyfikat jakości i bezpieczeństwa GS TÜV SÜD     Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart Plus to idealne rozwiązanie dla małych mieszkań. Wyposażona jest w podstawę, dzięki której bezpiecznie i stabilnie możemy odstawić żelazko w trakcie pracy. Gniazdko elektryczne i specjalna antenka podtrzymująca kabel żelazka zwiększają komfort pracy. Metalowa siatka znajdująca się na spodniej części doskonale przepuszą parę, dzięki czemu deska nigdy nie jest mokra. Blokada nóżek zwiększa bezpieczeństwo w trakcie przechowywania lub transportu. Regulacja poziomu pozwala na indywidualne dobranie wysokości deski do wzrostu. Bawełniany pokrowiec jest trwały i estetyczny.

SMART+ Vileda w rankingach sprzedaży:

Deska do prasowania Vileda SMART+ znajduje się na 7 miejscu wśród wszystkich Deski do prasowania i na 6 miejscu wśród Deski do prasowania Vileda. Jego średnia cena wynosi 119,35 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Deska do prasowania Vileda SMART . Deska do prasowania Vileda SMART można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 108,40 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Deski do prasowania to 205,32 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 47,20%.

W ostatnim czasie w kategorii Deski do prasowania największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania Vileda SMART+ w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 47 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Deska do prasowania Vileda SMART . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Urządzenia Vileda w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Deski do prasowania Vileda

Podobne produkty: deska do prasowania Vileda eco new deska do prasowania RORETS next 9738 01260 odkurzacz automatyczny Vileda Relax Plus 147276 deska do prasowania Vileda viva express basic Wkład do mopa Vileda easy wring clean Turbo Wkłady do mopa Vileda easy wring clean Turbo 4szt. Suszarka Vileda surprise deska do prasowania Leifheit fashion s plus 71054 b Smoby Cotoons siedzonko do kapieli 211152 b fisher Price Misie polarne do kapieli n8846 golarka do odziezy Eta 0260 90000 adapter do baterii Whitenergy crv3 05718 Kerastase gommage Szampon przeciwłupieżowy do wlosow tłustych 250ml Humbrol Supercast formy do gipsu dwa niedzwiadki b fisher Price tomek i przyjaciele Zabawki do kapieli r9035 Maszynka do mielenia Gefu 19110 Trefl helikopterek do cyferek i literek 60078 mlynek do kawy Bodum C-Mill bd 10713 16 Eichorn cars zegar drewniany do nauki 3271 deska do prasowania Karcher ib 1000

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według:

Brak ocen

Deska do prasowania Vileda Viva Smart+ z gniazdem

Aktualizacja: 22/2/2024

Deska do prasowania Vileda Viva Smart+ z gniazdem