Czajnik Blaupunkt EKP-501

CENA: od 58,00 PLN do 59,01 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Czajniki elektryczne produkt Czajnik Blaupunkt EKP-501 znajdował się na 55 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 55,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Czajnik Blaupunkt EKP-501 systematycznie awansuje w zestawieniach sprzedaży w kategorii Czajniki elektryczne.

W kategorii Czajniki elektryczne aktualnie lepiej sprzedaje się Czajnik ZELMER ZCK7924 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 130,49 zł, więc Czajnik ZELMER ZCK7924 jest droższy od średniej o 5,81%.

W ostatnim czasie w kategorii Czajniki elektryczne największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Esperanza Titanum TKK001S Czajnik Elektryczny RORAIMA TKK001S .

Czajnik Blaupunkt EKP-501 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 22 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest System audio kolumna aktywna Blaupunkt PS6 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Czajniki elektryczne, Czajniki elektryczne Blaupunkt znajdują się dopiero na 23 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Czajnik Blaupunkt EKG301 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czajniki elektryczne Scarlett. Na przykład Czajnik SCARLETT SC-EK18P40 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Czajniki elektryczne są średnio tańsze niż Czajniki elektryczne w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Czajniki elektryczne Blaupunkt

Pojemność 1.7l > Czajniki elektryczne 1.7l

Fragment opisu producenta: Sporych rozmiarów radioodbiornik zajmował przestrzeń ok Zobacz więcej o producencie Blaupunkt
Podobne produkty: czajnik elektryczny Blaupunkt eks801 Cyfrowy rejestrator wideo Blaupunkt bp 2.1 fhd Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby blue 1011e nawilzacz powietrza Blaupunkt ahs803 Blaupunkt bt22tws

polecane sklepy

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: