Głosnik Blaupunkt PA12

CENA: od 679,00 PLN do 815,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Profesjonalny system audio PA12 marki Blaupunkt to produkt stworzony po to, by spełniać oczekiwania użytkowników ceniących sobie doskonałą jakość dźwięku w każdych warunkach. Solidna obudowa, bardzo mocny wzmacniacz czy wysokiej jakości przetworniki, w tym głośnik średnio-niskotonowy o średnicy 30 cm!!! To tylko kilka cech tego produktu, które sprawią, że będzie on idealny do Twojej firmy, siłowni, salonu SPA czy fitness, a także uświetni przyjęcie w domu lub ogrodzie. BEZPRZEWODOWA MOC Całkowita moc muzyczna systemu PA12 wynosi 650 W. Tak duża wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją gwarantuje niezrównane doznania akustyczne. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego. Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi 7 godzin. Dodatkowo za pomocą gniazda na tylnym panelu możliwe jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12 V. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Z tyłu obudowy znajdują się panel sterujący oraz komplet złącz. Wśród nich znajduje się wejście oraz wyjście AUX, port USB oraz czytnik kart SD o maksymalnej pojemności do 32 GB. Muzyki słuchać możesz więc z wszelkiego rodzaju pamięci przenośnych oraz urządzeń mobilnych podłączonych za pomocą przewodu. Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz i news, dźwięki możesz dostosować do swoich upodobań. Na tylnym panelu znajdują się również pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości. Jeśli nie dysponujesz przenośnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dzięki wbudowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji radiowych.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Głosnik Blaupunkt PA12 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 33 miejscu w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 679,98 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Głośniki imprezowe i karaoke aktualnie lepiej sprzedaje się Power audio OVERMAX Idol 3.8 . Produkt ten jest tańszy o 65,12% od innych w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke a jego aktualna uśredniona cena wynosi 245,80 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Głośniki imprezowe i karaoke to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Głośnik mobilny MEDIA-TECH MT3150 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Prostownica BLAUPUNKT HSS501 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke, Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Głosnik Blaupunkt PA12 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Głośniki imprezowe i karaoke JBL. Na przykład Power audio JBL Partybox 1000 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke są średnio tańsze niż Głośniki imprezowe i karaoke w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

10 litrów, nie mógł więc być montowany w zasięgu ręki kierowcy

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Głośnik Blaupunkt pa10 Głośnik mobilny BLAUPUNKT bt40 glosnik imprezowy Sencor sss 4200 glosnik imprezowy Sencor sss 3700 Głośnik Sencor sss 3800 Głośnik MANTA spk6011 Głośnik karaoke MANTA spk5024 KRONOS Głośnik Manta spk5023 ORION Głośnik karaoke Manta spk5027 NERIO Głośnik SENCOR Sound System sss 4001 Głośnik karaoke Trevi xf 3800 Głosnik karaoke Manta spk5000 BUFFALO Głośnik mobilny MEDIA-TECH mt3150 Głośnik mobilny MEDIA-TECH Party Box mt3152 Głośnik Manta spk5021 HERAKLES Karaoke

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: