Głośnik Blaupunkt PA10

CENA: od 514,00 PLN do 684,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Mikrowieża MS30BT oferuje możliwość odtwarzania zarówno standardowych płyt Audio-CD, jak również plików MP3 dostępnych na nagrywanych nośnikach CD-R i płytach wielokrotnie nagrywanych CD-RW. Podczas odtwarzania możliwe jest korzystanie z funkcji powtarzania i losowego odtwarzania utworów, wyboru ścieżek za pomocą przycisków numerycznych na pilocie, szybkiego przewijania utworów, jak również tworzenie własnej listy odtwarzania wybranych nagrań, a nawet zaznaczenie i powtarzanie fragmentu konkretnej ścieżki. MS30BT wyposażone jest w moduł Bluetooth, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie plików muzycznych z mobilnych urządzeń takich jak smartfony, tablety czy inne kompatybilne przenośne źródła dźwięku, dzięki czemu możemy cieszyć się ulubioną muzyką z własnej biblioteki muzycznej. W przedniej części obudowy zlokalizowany jest port USB, do którego można podłączyć wszelkiego rodzaju pamięci typu „pendrive” i odtwarzać zamieszczony na nich materiał dźwiękowy. Mikrowieża obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności 32GB.Urządzenie posiada wbudowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL i możliwością wprowadzenia do pamięci 40 ulubionych programów radiowych. Dzięki funkcji bezpośredniego wyboru częstotliwości przy pomocy klawiatury numerycznej na pilocie, użytkownik posiada możliwość szybkiego dostępu do interesującej go stacji radiowej bez zbędnego wyszukiwania ulubionej rozgłośni. Wybór wprowadzonych do pamięci programów radiowych jest również bardzo prosty.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Głośniki imprezowe i karaoke produkt Głośnik Blaupunkt PA10 znajdował się na 25 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 567,67 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Głośnik Blaupunkt PA10 systematycznie spada w rankingach sprzedaży w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke.

W kategorii Głośniki imprezowe i karaoke aktualnie lepiej sprzedaje się Power audio LG OK55 . Aktualnie Power audio LG OK55 jest do nabycia w sklepach w cenie około 977,17 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 38,66% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke znajduje się Głośnik mobilny MEDIA-TECH MT3150 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Oczyszczacz powietrza Blaupunkt Lavender 3537 W . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke, Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Głośnik Blaupunkt PA10 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Głośniki imprezowe i karaoke JBL. Na przykład Power audio JBL PartyBox 300 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke są średnio tańsze niż Głośniki imprezowe i karaoke w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Rocznie produkuje ponad  5 milionów radioodtwarzaczy do samochodów i ponad 500 tysięcy systemów nawigacyjnych

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Głośnik Blaupunkt mb06 glosnik imprezowy Sencor sss 4200 glosnik imprezowy Sencor sss 3700 Głośnik Sencor sss 3800 Głośnik Trevi xf300 Głośnik karaoke Manta spk5003pro Głośnik Manta spk5023 ORION Głośnik karaoke Manta spk5032 Głośnik manta multimedia spk 5017 manta multimedia Głośnik spk5003 Głośnik SENCOR Sound System sss 4001 system alarmowy BLAUPUNKT sa2650 kit

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: