Blaupunkt PP6BR

CENA: od 119,00 PLN do 123,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Przenośny odtwarzacz PP6BR marki Blaupunkt to urządzenie, które umożliwi Ci odtworzenie ulubionej muzyki zawsze tam gdzie chcesz, w trakcie przygotowywania posiłku w kuchni lub relaksu w salonie. Czysty dźwięk, estetyczny wygląd urządzen

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 19 miejscu w kategorii Radiomagnetofony a biorąc pod uwagę tylko produkty Blaupunkt znajduje się na miejscu 8. Jego średnia cena wynosi 120,19 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Radiomagnetofony aktualnie lepiej sprzedaje się Radioodtwarzacz Manta BBX004 TITO . Aktualnie Radioodtwarzacz Manta BBX004 TITO jest do nabycia w sklepach w cenie około 148,20 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 28,61% niższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Radiomagnetofony znajduje się Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB 12-3 .

Blaupunkt PP6BR w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 74 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Głośnik bluetooth BT12OUTDOOR FM/PLL/USB/AUX wodoodporny Blaupunkt . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Radiomagnetofony. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB31LED .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Radiomagnetofony są średnio tańsze niż Radiomagnetofony w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Radiomagnetofony Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Na całym świecie firma Blaupunkt zatrudnia blisko 7,5 tysiąca pracowników, w tym około 2,8 tysięcy w Hildesheim w Niemczech

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb30bt Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb18 Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb14 Golarka BLAUPUNKT msr901 Nawilżacz BLAUPUNKT ahs801 Czajnik BLAUPUNKT eks601

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: