Radio / odtwarzacz Blaupunkt PP14BT

CENA: od 119,00 PLN do 179,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Alarm (budzik):tak;Bluetooth:tak;Częstotliwości fal radiowych FM:87.5 - 108 MHz;Czytnik kart pamięci SD:nie;Dźwięk:stereo;Funkcje dodatkowe:Bluetooth, czytnik kart SD, wejście AUX, zegarek, złącze USB;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Kolor:biały;Liczba stacji radiowych do zaprogramowania:60;Moc głośników:2 x 3 W;Przystosowane do montażu pod szafkami kuchennymi:nie;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;Regulacja barwy dźwięku:nie;Rodzaj:radio przenośne;Sygnał alarmu:beeper, radio;Waga:990 g;Wbudowany zegar:tak;Wyjście słuchawkowe:tak;Wyłącznik czasowy (sleep timer):tak;Wymiary:230 x 118 x 90 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot;Wyświetlacz:LCD;Zakresy fal radiowych:FM (UKF);Zasilanie:wbudowany akumulator;Zasilanie:akumulatorowe;Złącze USB:tak

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 32 miejscu w kategorii Radiomagnetofony a biorąc pod uwagę tylko produkty Blaupunkt znajduje się na miejscu 9. Jego średnia cena wynosi 179,26 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Radiomagnetofony aktualnie lepiej sprzedaje się Radioodtwarzacz LENCO SCD-41 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 207,59 zł, więc Radioodtwarzacz LENCO SCD-41 jest tańszy od średniej o 18,59%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Radiomagnetofony znajduje się Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB 12-3 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest System audio PS10DB LED Karaoke BLAUPUNKT PS10DB . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Radiomagnetofony. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB30BT .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Radiomagnetofony są średnio tańsze niż Radiomagnetofony w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Radiomagnetofony Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

W 1932 roku zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: radio odtwarzacz Blaupunkt bb8bt Radioodtwarzacz Blaupunkt bb 1000 Golarka BLAUPUNKT msf701 Blender BLAUPUNKT hba 201 wyciskarka wolnoobrotowa Blaupunkt sjh501 radio z cd Sencor spt 5800 Radio z odtwarzaczem CD AEG sr 4379 Radio Bluetooth z odtwarzaczem CD Clatronic sr 7028

polecane sklepy

Brak ocen

Blaupunkt PP14BT

Aktualizacja: 3/3/2021

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: