BLAUPUNKT CR5WH

CENA: od 39,78 PLN do 45,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

Budzik:2;Opcja drzemki:tak;Dźwięk:mono;Funkcja projekcji czasu na ścianie:nie;Dodatkowe opcje:funkcja podwójnego budzika, regulacja jasności wyświetlacza;Gwarancja:24 miesiące;Barwa obudowy:czarny;Kolor obudowy:czarny;Barwa ekranu:czerwony;Ilość programów radiowych do zapamiętania:20;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;Sygnał budzika:beeper, radio;Waga:380 g;Wyłącznik czasowy (sleep timer) :nie;Rozmiary (szer. x wys. x głęb.):129 x 46 x 124 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Ekran:LCD;Zakresy fal radiowych:FM (UKF);Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie podtrzymania pamięci:2 baterie AA ;Złącze USB:nie

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Budziki produkt BLAUPUNKT CR5WH znajdował się na 1 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 47,60 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W rozpatrywanym okresie na drugim miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Budziki znajduje się Radiobudzik CR12 Blaupunkt .

BLAUPUNKT CR5WH w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Budziki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radiobudzik Blaupunkt CR6WH .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Budziki są średnio tańsze niż Budziki w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Budziki Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

W 1932 roku zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radio przenośne Blaupunkt bd 20 Radio BLAUPUNKT hr5br Radiobudzik cr11 Blaupunkt Radiobudzik Blaupunkt cr6wh Wideorejestrator BLAUPUNKT bp 2.0 FHD Blaupunkt bla 215 207o Blaupunkt bt50bb

polecane sklepy

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: