Kuchnia - drobne

W tym dziale porównasz ceny mniejszego sprzętu niezbędnego w Twojej kuchni. Jeśli szukasz konkretnego produktu, wpisz jego nazwę w polu "czego szukasz" lub wyszukaj w kategoriach podanych po lewej stronie. Korzystając z opcji dodatkowych możesz określić producenta i serię. Poniżej prezentujemy polecane sklepy.

Kuchnia - drobne - wszystkie kategorie

Aktualności / Poradniki

Producent Gotze&Jensen 🥇

Od dłuższego czasu możemy znaleźć sporo drobnego sprzętu AGD oznaczonego marką Gotze&Jensen, w tym artykule dowiesz się co to za marka i producent, skąd pochodzi i jakie urządzenia są nią oznaczane.

Ranking produktów AGD Raven 2020

Sporą popularnością cieszą się produkty AGD marki Raven, którą stworzyła kilka lat temu firma EuroNet, właściciel sieci handlowej RTV Euro AGD. Zobaczmy, które z nich kupujemy najczęściej.

Technologie

  • Jeśli chcesz wiedzieć więcej o wyciskarkach wolnoobrotowych GÖTZE & JENSEN, to przeczytaj ten tekst GÖTZE & JENSEN marka

  • Czajniki z kontrolą temperatury

    Kontrola temperatury w czajniku to bardzo przydatna funkcja gdy chcemy z zaparzanych napoi wycisnąć maksimum smaku. Nawet zwykła, czarna herbata, którą pije cała ludzkość wychowana w...

Polecamy nowe produkty z kategorii