Czajnik elektryczny Blaupunkt EKS801

CENA: od 149,00 PLN do 230,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Dominujący odcień: SrebrnyOkres gwarancji: 24 miesiąceZałączone wyposażenie: Instrukcja obsługiWaga [g]: 1260 gWymiary (WxGxS) [cm]: 23,6 x 14,9 x 25 cmWykonanie: Stal nierdzewnaPojemność [l]: 1.5Grzałka: PłaskaMoc grzałki [W]: 2200Wskaźnik poziomu wody: TakFiltr antywapienny: TakRegulacja temperatury: NieAutomatyczne wyłączenie: TakOchrona przed przegrzaniem: Tak

Produkt w rankingach sprzedaży:

Czajnik elektryczny Blaupunkt EKS801 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Czajniki elektryczne. Jego średnia cena wynosi 129,90 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt ALICANTE 170 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Czajniki elektryczne, Czajniki elektryczne Blaupunkt znajdują się dopiero na 20 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Czajnik Blaupunkt EKP-501 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czajniki elektryczne Smeg. Na przykład Smeg - Czajnik elektryczny KLF03 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Czajniki elektryczne są średnio tańsze niż Czajniki elektryczne w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Czajniki elektryczne Blaupunkt

Kolor Inox/Stainless steel > Czajniki elektryczne Inox/Stainless steel

Fragment opisu producenta: Sporych rozmiarów radioodbiornik zajmował przestrzeń ok Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: