Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact Table

CENA: od 102,42 PLN do 129,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

EAN: 4006501725837

KRAJ: Niemcy

Kolor: Niebieski Okres gwarancji: 60 miesiecy Wymiary: 73 x 30 x 8,5 cm Regulacja wysokości: Nie Wysokość max.: 8,5 cm Szerokość [cm]: 73 cm Głębokość [cm]: 30 cm Wykonanie blatu: Tworzywo EPP Zintegrowany przedłużacz: Nie Podstawka pod żelazko: Nie Antenka na przewód: Nie Półka na wyprasowaną bieliznę: Nie Uchwyt na wieszaki: Nie Załączone wyposażenie: Pokrowiec Thermo Reflect przyspieszajacy prasowanie Inne: Idealna do szybkiego przeprasowania garderoby; pokrowiec Thermo Reflect z tytanowa powloka odbijajaca pare i cieplo zelazka; 3 mm podklad z pianki; elastyczny pasek naciagajacy z blokada zaciskowa; blat z tworzywa EPP zapewniajacy lekkosc konstrukcji; niezalecana do stacji parowych Wymiary blatu [cm]: 73 x 30 cm Waga [kg]: 0,5 kg Rodzaj deski: Nieelektryczna Blat: 73x30cm, Tworzywo EPP

AIRBOARDCOMPACTTABLE Leifheit w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Deski do prasowania produkt Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact Table znajdował się na 25 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 77,90 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Deska do prasowania RORETS Comfort . Średnia cena tego produktu w sklepach to 107,09 zł i jest ona niższa o 47,84% od średniej ceny w kategorii Deski do prasowania.

W ostatnim czasie w kategorii Deski do prasowania największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact Table w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 38 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Suszarka do ubrań Leifheit Tower 340 . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M Plus .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład RORETS EXCLUSIVE CHROME LINE .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airboard compact s plus Deska do prasowania LEIFHEIT AirActive Pro deska do prasowania LEIFHEIT fashion m Mop płaski LEIFHEIT Click System 55025 Odkurzacz bezprzewodowy LEIFHEIT 11925 zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist Active 56793 suszarka do ubran Leifheit roma 250 Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linotrend 500 LongLine Waga Leifheit bb comfort Select zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System 52052 Mop zestaw Leifheit Profi (55077) zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist System 52019 Mop zestaw Leifheit TWIST SYSTEM new , zestaw 52014 Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linomatic 500 deluxe Odkurzacz LEIFHEIT 11926 Grill gazowy CAMPINGAZ compact lx Seria 2

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według: