Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Compact M

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

EAN: 4006501725875

KRAJ: Niemcy

AIRSTEAMCOMPACTM Leifheit w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 16 miejscu w kategorii Deski do prasowania a biorąc pod uwagę tylko produkty Leifheit znajduje się na miejscu 7. Jego średnia cena wynosi 195,54 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Deski do prasowania aktualnie lepiej sprzedaje się Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Premium M . Aktualnie Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Premium M jest do nabycia w sklepach w cenie około 213,89 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 4,17% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Deski do prasowania znajduje się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Compact M w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 24 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Premium M . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład RORETS EXCLUSIVE CHROME LINE .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airsteam premium m deska do prasowania LEIFHEIT airactive l deska do prasowania LEIFHEIT airactive l advanced deska do prasowania RORETS andante deska do prasowania RORETS facile Deska do prasowania RORETS Standard Plus

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: