Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy skóra normalna 50 ml

CENA: od 94,90 PLN do 109,19 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl

Produkt w rankingach sprzedaży:

Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy skóra normalna 50 ml znajduje się na 11 miejscu wśród wszystkich Kremy do twarzy i na 5 miejscu wśród Kremy do twarzy Vichy. Jego średnia cena wynosi 100,71 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kremy do twarzy aktualnie lepiej sprzedaje się Vichy Neovadiol Gf Kontur oczu i Ust 15 ml . Aktualnie Vichy Neovadiol Gf Kontur oczu i Ust 15 ml jest do nabycia w sklepach w cenie około 93,69 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 16,75% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Kremy do twarzy znajduje się La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy skóra normalna 50 ml w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vichy w ogóle aktualnie znajduje się na 17 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vichy jest Vichy Normaderm żel 400 ml . Aktualnie najlepszym produktem marki Vichy jest Vichy Deo Roll on 48h do skóry normalnej 50 ml .

Vichy jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Kremy do twarzy, Kremy do twarzy Vichy znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vichy w tej kategorii jest Vichy Neovadiol Magistral balsam do skóry po menopauzie 50 ml .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kremy do twarzy Loreal.

Urządzenia Vichy w kategorii Kremy do twarzy są średnio droższe niż Kremy do twarzy w ogóle.

Aktualnie Vichy najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Rodzaj cery normal > Kremy do twarzy normal

Producent Vichy > Kremy do twarzy Vichy

Seria Liftactiv > Kremy do twarzy Liftactiv

Pojemność 50ml > Kremy do twarzy 50ml

Podobne produkty: Vichy Liftactiv supreme krem na noc 50 ml Vichy normaderm Anti-Age krem przeciwzmarszczkowy 50 ml Vichy Liftactiv supreme krem przeciwzmarszczkowy skóra sucha 50 ml Vichy Liftactiv Supreme serum 10 serum odmładzające 30 ml Vichy liftactiv Supreme krem pod oczy 15 ml Vichy mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 50 ml Vichy woda termalna 50 ml Vichy Neovadiol rose platinium , krem 50 ml Vichy aqualia thermal lekki krem do twarzy 50ml la roche effaclar duo + krem 40 ml durex play lovely long 50 ml durex play real feeling 50 ml durex play żel intymny z kojącym aloesem 50 ml

Polecamy nowe produkty z kategorii