Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy skóra sucha 50 ml

CENA: od 94,90 PLN do 113,79 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kremy do twarzy produkt Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy skóra sucha 50 ml znajdował się na 15 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 104,39 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Oley Total effects Krem pod oczy 15ml . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 80,25 zł, więc Oley Total effects Krem pod oczy 15ml jest tańszy od średniej o 56,01%.

W ostatnim czasie w kategorii Kremy do twarzy największym zainteresowaniem kupujących cieszy się La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

Vichy Liftactiv Supreme krem przeciwzmarszczkowy skóra sucha 50 ml w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vichy w ogóle aktualnie znajduje się na 22 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vichy jest Vichy Homme 48h antyperspirant, roll-on 50 ml . Aktualnie najlepszym produktem marki Vichy jest Vichy Deo Roll on 48h do skóry normalnej 50 ml .

Vichy jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Kremy do twarzy, Kremy do twarzy Vichy znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vichy w tej kategorii jest Vichy Neovadiol Gf Kontur oczu i Ust 15 ml .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kremy do twarzy Loreal.

Urządzenia Vichy w kategorii Kremy do twarzy są średnio droższe niż Kremy do twarzy w ogóle.

Aktualnie Vichy najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Rodzaj cery dry > Kremy do twarzy dry

Producent Vichy > Kremy do twarzy Vichy

Seria Liftactiv > Kremy do twarzy Liftactiv

Pojemność 50ml > Kremy do twarzy 50ml

Podobne produkty: Vichy Neovadiol kompleks krem na dzien skóra sucha 50 ml Vichy normaderm Anti-Age krem przeciwzmarszczkowy 50 ml Vichy Liftactiv serum 10 oczy i rzęsy 15 ml Vichy nutrilogie krem na noc 50 ml Vichy mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 50 ml Vichy idealia serum rozświetlające 30 ml Vichy woda termalna 50 ml Vichy liftactiv flexiteint podkład nr 45 30 ml durex play żel intymny z kojącym aloesem 50 ml

Polecamy nowe produkty z kategorii