La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml

CENA: od 50,90 PLN do 88,04 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Effaclar Duo (+) Unifiant od La Roche-Posay to skuteczny tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory i przebarwienia potrądzikowe. Produkt niweluje oznaki i pozostałości po trądziku, cera uzyskuje jednolity koloryt, bez efektu maski. Effaclar Duo (+) Unifiant z każdym dniem dodaje skórze blasku i promiennego wyglądu. Innowacyjna formuła kremu jest bardzo wydajna i wykazuje bezpieczny wpływ na kondycję skóry - nie obciąża i nie zapycha porów.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kremy do twarzy produkt La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml znajdował się na 1 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 47,06 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W ostatnim czasie w kategorii Kremy do twarzy dużym zainteresowaniem kupujących cieszy się Krem Barierowy Emolium 40ml .

La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml w rankingu sprzedaży urządzeń marki La Roche w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

La Roche nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kremy do twarzy, Kremy do twarzy La Roche znajdują się dopiero na 13 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki La Roche w tej kategorii jest La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kremy do twarzy AA Oceanic.

Urządzenia La Roche w kategorii Kremy do twarzy są średnio droższe niż Kremy do twarzy w ogóle.

Aktualnie La Roche najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent La Roche > Kremy do twarzy La Roche

Pojemność 40ml > Kremy do twarzy 40ml

Podobne produkty: la roche effaclar duo + SPF30 krem 40 ml YOPE Naturalny krem do rak imbir i Drzewo Sandałowe 100 ml la marru Slipy erro Aromaterapia BEURER la 40

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według:

Brak ocen

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO[+] 40ml

Aktualizacja: 13/4/2021

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO+ zabarvený-světlý40ml

Brak ocen

La Roche Posay Effaclar Duo+ Unifiant Tonujący krem odcień mediu 40 ml

Aktualizacja: 13/4/2021

La Roche Posay Effaclar Duo+ Unifiant Tonujący krem odcień light 40 ml