Vichy Mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 50 ml

CENA: od 73,39 PLN do 91,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kremy do twarzy produkt Vichy Mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 50 ml znajdował się na 7 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 93,73 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Krem do powiek SVR Topialyse Palpebral 10ml . Krem do powiek SVR Topialyse Palpebral 10ml można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 49,69 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Kremy do twarzy to 80,25 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 38,08%.

W ostatnim czasie w kategorii Kremy do twarzy największym zainteresowaniem kupujących cieszy się La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

Vichy Mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 50 ml w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vichy w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vichy jest Vichy Dermablend 25 Nude podkład korygujący 30 ml . Aktualnie najlepszym produktem marki Vichy jest Vichy Deo Roll on 48h do skóry normalnej 50 ml .

Vichy jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Kremy do twarzy, Kremy do twarzy Vichy znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vichy w tej kategorii jest Vichy Mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 50 ml .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kremy do twarzy Loreal.

Urządzenia Vichy w kategorii Kremy do twarzy są średnio droższe niż Kremy do twarzy w ogóle.

Aktualnie Vichy najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Vichy > Kremy do twarzy Vichy

Pojemność 50ml > Kremy do twarzy 50ml

Podobne produkty: Vichy mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 30 ml Vichy neovadiol Kompleks Uzupełniający na noc 50 ml Vichy normaderm Anti-Age krem przeciwzmarszczkowy 50 ml Vichy Neovadiol Gf Kontur oczu i Ust 15 ml Vichy slow age fluid , pielęgnacja przeciwstarzeniowa 50 ml Vichy aqualia thermal lekki krem do twarzy 50ml Vichy deo roll on 48h mineralny 50 ml Vichy normaderm żel 200 ml

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: