Vichy woda termalna 50 ml

CENA: od 18,19 PLN do 18,19 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Vichy woda termalna 50 ml cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 43 miejscu w kategorii Pielęgnacja twarzy biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 84,93 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Vichy woda termalna 50 ml systematycznie awansuje w zestawieniach sprzedaży w kategorii Pielęgnacja twarzy.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Vichy Idealia Skin Sleep krem regeneracyjny na noc 50 ml . Aktualnie Vichy Idealia Skin Sleep krem regeneracyjny na noc 50 ml jest do nabycia w sklepach w cenie około 111,16 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 44,97% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Pielęgnacja twarzy znajduje się La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

Vichy woda termalna 50 ml w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vichy w ogóle aktualnie znajduje się na 59 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vichy jest Vichy Liftactiv FlexiTeint podkład nr 35 30 ml . Aktualnie najlepszym produktem marki Vichy jest Vichy Deo Roll on 48h do skóry normalnej 50 ml .

Vichy nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Pielęgnacja twarzy, Pielęgnacja twarzy Vichy znajdują się dopiero na 9 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vichy w tej kategorii jest Vichy Neovadiol Kompleks krem na dzień skóra norm./miesz 50 ml .

Większym zainteresowaniem cieszą się Pielęgnacja twarzy Eveline.

Urządzenia Vichy w kategorii Pielęgnacja twarzy są średnio droższe niż Pielęgnacja twarzy w ogóle.

Aktualnie Vichy najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Vichy > Pielęgnacja twarzy Vichy

Podobne produkty: Vichy woda termalna 150 ml VICHY Maska mineralna 2x6ml Vichy normaderm żel 200 ml Vichy normaderm żel 400 ml Vichy normaderm tonik 200 ml Vichy mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 50 ml Vichy deo roll on 48h mineralny 50 ml Vichy dercos szampon energetyzujący z aminexilem do wlosow 400 ml Vichy Dercos szampon energetyzujący z aminexilem 100 ml Vichy liftactiv flexiteint podkład nr 15 30 ml durex play lovely long 50 ml durex play real feeling 50 ml durex play żel intymny z kojącym aloesem 50 ml

Polecamy nowe produkty z kategorii

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: