Vichy Aqualia Thermal lekki krem do twarzy 50ml

CENA: od 75,09 PLN do 75,09 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Vichy Aqualia Thermal lekki krem do twarzy 50ml znajduje się na 26 miejscu wśród wszystkich Kremy do twarzy i na 17 miejscu wśród Kremy do twarzy Vichy. Jego średnia cena wynosi 70,47 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Vichy Aqualia Thermal lekki krem do twarzy 50ml systematycznie rośnie w rankingach sprzedaży w kategorii Kremy do twarzy.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml + żel oczyszczający . La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml + żel oczyszczający można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 92,04 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Kremy do twarzy to 80,25 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 14,69%.

W ostatnim czasie w kategorii Kremy do twarzy największym zainteresowaniem kupujących cieszy się La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

Vichy Aqualia Thermal lekki krem do twarzy 50ml w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vichy w ogóle aktualnie znajduje się na 40 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vichy jest Vichy Dermablend 3D 25 Nude podkład korygujący 30 ml . Aktualnie najlepszym produktem marki Vichy jest Vichy Deo Roll on 48h do skóry normalnej 50 ml .

Vichy jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Kremy do twarzy, Kremy do twarzy Vichy znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vichy w tej kategorii jest Vichy Neovadiol Kompleks krem na dzień skóra norm./miesz 50 ml .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kremy do twarzy Loreal.

Urządzenia Vichy w kategorii Kremy do twarzy są średnio droższe niż Kremy do twarzy w ogóle.

Aktualnie Vichy najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Vichy > Kremy do twarzy Vichy

Seria Aqualia Thermal > Kremy do twarzy Aqualia Thermal

Pojemność 50ml > Kremy do twarzy 50ml

Podobne produkty: Vichy aqualia thermal riche krem do twarzy 15ml Vichy Homme Idealizer krem nawilżający po goleniu 50ml Vichy Homme idealizer krem nawilżający po goleniu 3 dniowy zarost 50ml black lashes Lash primer odtłuszczacz do rzęs 50ml Vichy neovadiol Kompleks Uzupełniający na noc 15 ml Vichy normaderm krem nawilżający na dzien 50 ml mokosh ICON Wypełniający krem do biustu wanilia z tymiankiem 120ml yope Naturalny krem do rak HERBATA I MIĘTA 100ml

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: