Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 serum odmładzające 30 ml

CENA: od 94,51 PLN do 94,51 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 serum odmładzające 30 ml cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 40 miejscu w kategorii Kremy do twarzy biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 101,10 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Holika Holika Good Cera nawilżający krem z ceramidami 60ml . Aktualnie Holika Holika Good Cera nawilżający krem z ceramidami 60ml jest do nabycia w sklepach w cenie około 111,81 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 39,33% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Kremy do twarzy to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 serum odmładzające 30 ml w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vichy w ogóle aktualnie znajduje się na 62 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vichy jest Vichy Dermablend 3D 45 Gold podkład korygujący 30 ml . Aktualnie najlepszym produktem marki Vichy jest Vichy Deo Roll on 48h do skóry normalnej 50 ml .

Vichy jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Kremy do twarzy, Kremy do twarzy Vichy znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vichy w tej kategorii jest Vichy Neovadiol Magistral balsam do skóry po menopauzie 50 ml .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kremy do twarzy Loreal.

Urządzenia Vichy w kategorii Kremy do twarzy są średnio droższe niż Kremy do twarzy w ogóle.

Aktualnie Vichy najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Rodzaj cery sensitive > Kremy do twarzy sensitive

Producent Vichy > Kremy do twarzy Vichy

Seria Liftactiv > Kremy do twarzy Liftactiv

Pojemność 30ml > Kremy do twarzy 30ml

Podobne produkty: Vichy Liftactiv supreme krem na noc 50 ml Vichy Liftactiv serum 10 oczy i rzęsy 15 ml Vichy mineral 89 serum booster nawilżająco wzmacniający 30 ml Vichy idealia serum rozświetlające 30 ml Vichy liftactiv flexiteint podkład nr 25 30 ml Vichy liftactiv flexiteint podkład nr 45 30 ml Vichy Dermablend 45 gold podkład korygujący 30 ml Vichy Dermablend 25 nude podkład korygujący 30 ml Vichy normaderm żel 400 ml

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: