Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI953/00

CENA: od 1699,00 PLN do 1799,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI953/00 Kolor: BiałyLinia: LUMEA IPLOkres gwarancji: 24 miesiąceZałączone wyposażenie: -Adapter 19,5 V / 4000 mA -Instrukcja obsługi -Elegancki pokrowiecZasilanie: Akumulatorowo-siecioweDodatkowa głowica goląca: Nie dotyczyNasadka masująca: Nie dotyczySystem usuwania włosów: Depilacja światłemIlość pęset w głowicy: Nie dotyczyMinimalna długośc włosków [mm]: Nie dotyczyMoc: brak danychSystem łagodzenia: System Smart SkinMaks. czas pracy: Nie dotyczyRuchome głowice golące: Nie dotyczyPasek aloesowy: Nie dotyczyTryb zabiegu: - Tryb przesunięcia i błyskuObszary zastosowania: Ciało/TwarzNasadki: Nasadka do ciałaBezpieczeństwo i regulowane ustawienia: -5 ustawień intensywności światłaCzas zabiegu: -Dolne partie nógGolarka damska: NieLiczba czynności wyrywania/s: Nie dotyczyCzujnik odcienia skóry: TakOświetlenie miejsca depilacji: Nie dotyczyMożliwość mycia pod wodą: NieWodoodporność: NieCenówki - Akumulatorowy: TakCenówki - Akumulatorowo-sieciowy: TakCenówki - Sieciowy: TakCenówki - Bateryjny: NieDepilacja miejsc intymnych: TakCenówki - Bogate wyposażenie: TakGolenie na sucho i mokro: NieCenówki - Ergonomiczny uchwyt: TakCenówki - Dodatkowa głowica goląca: Nie dotyczyCenówki - Nasadka do przycinania: Nie

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI953/00 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 11 miejscu w kategorii Depilatory biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 1 629,85 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Depilatory aktualnie lepiej sprzedaje się Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI954/00 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 615,79 zł i jest ona wyższa o 279,70% od średniej ceny w kategorii Depilatory.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Depilatory to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Depilator Braun LadyShaver 5160 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Philips.

Nieco popularniejszym produktem Philips jest Trymer PHILIPS MG5720/15 . Aktualnie najlepszym produktem marki Philips jest Golarka trymer Philips OneBlade QP2520/20 .

Philips znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Depilatory. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Philips w tej kategorii jest Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL BRI959/00 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Depilatory Braun. Na przykład do twarzy BRAUN SE810 .

Urządzenia Philips w kategorii Depilatory są średnio droższe niż Depilatory w ogóle.

Aktualnie Philips jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Rodzaj depilatora laserowe > Depilatory laserowe

Producent Philips > Depilatory Philips

Fragment opisu producenta: Royal Philips Electronics to jeden z największych na świecie producentów szeroko pojętej elektroniki użytkowej Zobacz więcej o producencie Philips
Podobne produkty: Depilator brl160 00 SatinShave Prestige Philips Depilator Philips Satinelle Prestige bre611 00 depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige bri956 00 depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige bri954 00 Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL bri959 00 SILKN Glide 400.000 Infinity Depilator laserowy depilator laserowy Medisana Silhouette ipl 840 Depilator Esperanza ebd003