Depilator BRAUN SES9-720 Silk-épil 9

CENA: od 529,00 PLN do 529,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Depilacja na sucho/mokro:na sucho;Funkcje dodatkowe:SensoSmart, superszeroka głowica, technologia MicroGrip;Funkcje dodatkowe:lampka podświetlająca depilowany obszar;Głowica goląca:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-różowy;Liczba prędkości:2;Nasadka:zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą;Sposób depilacji:pęsety;System masażu:tak;Wyposażenie:etui, głowica goląca, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel zasilajacy, karta gwarancyjna, nasadka do kontaktu ze skórą, nasadka trymera, nasadka zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą;Zasilanie:akumulatorowe;Żywotność lampy:0

SES9720 Braun w rankingach sprzedaży:

Depilator BRAUN SES9-720 Silk-épil 9 znajduje się na 57 miejscu wśród wszystkich Depilatory i na 26 miejscu wśród Depilatory Braun. Jego średnia cena wynosi 399,66 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Depilatory aktualnie lepiej sprzedaje się Golarka PANASONIC ES-SL33-S503 . Golarka PANASONIC ES-SL33-S503 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 162,44 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Depilatory to 432,17 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 62,41%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Depilatory znajduje się Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI956/00 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Depilator do twarzy Braun Face 852 . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Braun znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Depilatory. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Depilator Braun LS 5560 .

Urządzenia Braun w kategorii Depilatory są średnio droższe niż Depilatory w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Braun > Depilatory Braun

Fragment opisu producenta:

W katalogu produktów znajdziemy automaty do parzenia kawy, miksery, blendery, czajniki, tostery, termometry, żelazka, suszarki do włosów, prostownice, lokówki, elektryczne maszynki do golenia, trymery, depilatory oraz szczoteczki elektryczne

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: Depilator BRAUN ses 9010 silk epil 9 Flex Depilator BRAUN mbses9f silk epil 9 Flex Depilator BRAUN silk expert Pro IPL bd5117

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: