Depilator BRAUN SES5-820 Silk-epil 5

CENA: od 499,00 PLN do 499,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

depilator bezprzewodowy braun ses5-820 silk-epil 5 z inteligentnym czujnikiem nacisku sensosmart dla dokładniejszej depilacji jednym pociągnięciem, dwie prędkości pracy, lampka podświetlająca depilowane miejsca, 28 pęset, które usuwają włos o długości 0.5 mm, możliwość używania na mokro i sucho, czas pracy do 30 minut, w zestawie nakładka masująca z pulsującymi aktywnymi wibracjami w celu złagodzenia bólu, głowica goląca z makładką w postaci trymera, nasadka do miejsc wrazliwych oraz mini trymer do pach, brwi czy bikini.

SES5820 Braun w rankingach sprzedaży:

Depilator BRAUN SES5-820 Silk-epil 5 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Depilatory.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Braun znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Depilatory. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Depilator Braun Silk-epil 3 3-420 .

Urządzenia Braun w kategorii Depilatory są średnio droższe niż Depilatory w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Braun > Depilatory Braun

Fragment opisu producenta:

Braun to znany i popularny na polskim rynku producent, w jego ofercie znajdziemy głównie produkty z kategorii sprzętu gospodarstwa domowego

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: Depilator BRAUN ses 9010 silk epil 9 Flex Depilator BRAUN ses9 720 silk epil 9 Depilator BRAUN mbses9 silk epil 9

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: