Depilator BRAUN Silk-Expert Pro IPL BD5117

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

BD5117 Braun w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Depilatory produkt Depilator BRAUN Silk-Expert Pro IPL BD5117 znajdował się na 96 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 1 429,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Depilatory aktualnie lepiej sprzedaje się Depilator Panasonic ES-EL8A-P503 . Depilator Panasonic ES-EL8A-P503 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 399,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Depilatory to 432,17 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 7,68%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Depilatory znajduje się Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI956/00 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Braun Series 5 5030S . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Braun znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Depilatory. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Depilator BRAUN Silk Epil 1 SE1 1370 .

Urządzenia Braun w kategorii Depilatory są średnio droższe niż Depilatory w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Braun > Depilatory Braun

Fragment opisu producenta:

W katalogu produktów znajdziemy automaty do parzenia kawy, miksery, blendery, czajniki, tostery, termometry, żelazka, suszarki do włosów, prostownice, lokówki, elektryczne maszynki do golenia, trymery, depilatory oraz szczoteczki elektryczne

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: Depilator BRAUN ses 9100 3D Silk Epil 9 Flex Depilator BRAUN ses 9010 silk epil 9 Flex

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: