Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI956/00

CENA: od 1999,00 PLN do 2099,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI956/00 Kolor: BiałyLinia: LUMEA IPLOkres gwarancji: 24 miesiąceZałączone wyposażenie: - Etui - Instrukcja obsługiZasilanie: Akumulatorowo-siecioweDodatkowa głowica goląca: Nie dotyczyNasadka masująca: Nie dotyczySystem usuwania włosów: Depilacja światłemIlość pęset w głowicy: Nie dotyczyMinimalna długośc włosków [mm]: Nie dotyczyMoc: brak danychSystem łagodzenia: System Smart SkinMaks. czas pracy: Nie dotyczyRuchome głowice golące: Nie dotyczyPasek aloesowy: Nie dotyczyTryb zabiegu: - Tryb przesunięcia i błyskuObszary zastosowania: Ciało/TwarzNasadki: - Nasadka do ciała (wypukła, 4,1 cm2) - Nasadka do twarzy (płaska, 2 cm2) - Nasadka do zabiegów pod pachami (wklęsła, 3 cm2) - Nasadka o okolic bikini (wklęsły, 3 cm2)Bezpieczeństwo i regulowane ustawienia: -5 ustawień intensywności światłaCzas zabiegu: - Dolne partie nóg: 8,5 min - Okolice bikini: 2 min - Okolice twarzy: 1,5 min - Pachy: 2,5 minGolarka damska: TakLiczba czynności wyrywania/s: Nie dotyczyCzujnik odcienia skóry: TakOświetlenie miejsca depilacji: Nie dotyczyMożliwość mycia pod wodą: NieWodoodporność: NieCenówki - Akumulatorowy: TakCenówki - Akumulatorowo-sieciowy: TakCenówki - Sieciowy: TakCenówki - Bateryjny: NieDepilacja miejsc intymnych: TakCenówki - Bogate wyposażenie: TakGolenie na sucho i mokro: NieCenówki - Ergonomiczny uchwyt: TakCenówki - Dodatkowa głowica goląca: Nie dotyczyCenówki - Nasadka do przycinania: Nie

Produkt w rankingach sprzedaży:

Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI956/00 znajduje się na 2 miejscu wśród wszystkich Depilatory i na 1 miejscu wśród Depilatory Philips. Jego średnia cena wynosi 1 867,02 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na pierwszym miejscu w rankingach sprzedaży w tej kategorii znajduje się Depilator Braun LadyShaver 5160 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 128,21 zł i jest ona niższa o 69,87% od średniej ceny w kategorii Depilatory.

Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI956/00 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Philips w ogóle aktualnie znajduje się na 55 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Philips jest Zapłonnik Philips S-2 . Aktualnie najlepszym produktem marki Philips jest Golarka trymer Philips OneBlade QP2520/20 .

Philips znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Depilatory. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Philips w tej kategorii jest Depilator Philips BRE225/00 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Depilatory Braun. Na przykład Depilator Braun Silk-épil 7 SE7-539 .

Urządzenia Philips w kategorii Depilatory są średnio droższe niż Depilatory w ogóle.

Aktualnie Philips jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Rodzaj depilatora laserowe > Depilatory laserowe

Producent Philips > Depilatory Philips

Fragment opisu producenta: Firma rozpoczęła produkcję lamp żarowych i na przełomie wieków była już jednym z największych producentów żarówek w Europie Zobacz więcej o producencie Philips
Podobne produkty: Depilator Philips Satinelle Prestige bre611 00 depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige bri954 00 Depilator PHILIPS Lumea Prestige IPL bri959 00 Philips sc1983 00 Lumea Essential IPL depilator laserowy SILKN Glide 150.000 gl15pe3u001 Depilator Philips bre644 00

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: