Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact S Plus

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

AIRBOARDCOMPACTSPLUS Leifheit w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact S Plus cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 48 miejscu w kategorii Deski do prasowania biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 189,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie traci swoją pozycję w rankingach.

W kategorii Deski do prasowania aktualnie lepiej sprzedaje się Deska do prasowania Tefal Pro Elegance IB5100E0 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 458,00 zł i jest ona wyższa o 123,07% od średniej ceny w kategorii Deski do prasowania.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Deski do prasowania znajduje się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact S Plus w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 62 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Deska do prasowania LEIFHEIT Fashion M . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Premium M Plus .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład Deska do prasowania RORETS Novel .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airboard compact s deska do prasowania LEIFHEIT airboard compact l plus deska do prasowania LEIFHEIT airsteam compact m zestaw z mopem płaskim LEIFHEIT Combi Clean M 55356 LEIFHEIT Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linotrend 500 LongLine zestaw z mopem obrotowym LEIFHEIT Clean Twist Active 56793 Vileda total reflect plus deska do prasowania VILEDA bravo plus black lashes Klej do rzęs ultra plus Glue + witamina e 3ml Profesjonalna myjks cisnieniowa Karcher hd 13 18 4 s Plus 198bar , 1300l h Profesjonalna myjks cisnieniowa Karcher hd 10 25 4 cage plus 250bar , 1000l h Bindownica Argo jazon plus Soczewki Acuvue oasys hydraclear Plus 6 szt Netgear Arlo Q Plus vmc3040s generator pary LAURASTAR lift plus Profesjonalna myjks cisnieniowa Karcher hd 7 18 4m plus 215bar , 700l h

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: