Suszarka RORETS Neo

CENA: od 99,99 PLN do 119,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Długość linek:18 m;Maksymalna długość po rozłożeniu:176 cm;Możliwość suszenia na płasko:tak;Orientacja ustawienia:pozioma;Rodzaj:suszarka na pranie;Rodzaj suszarki:stojąca;Strefy suszenia:3;Uchwyt na bieliznę:nie;Wariantowanie kolor:Rorets Neo Rose;Wbudowane kółka:nie;Wymiary suszarki rozłożonej:176 x 48 x 90 cm

NEO Rorets w rankingach sprzedaży:

Suszarka RORETS Neo znajduje się na 48 miejscu wśród wszystkich Suszarki do bielizny i na 6 miejscu wśród Suszarki do bielizny Rorets. Jego średnia cena wynosi 76,68 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie poprawia swoją pozycję w rankingach.

W kategorii Suszarki do bielizny aktualnie lepiej sprzedaje się Suszarka RORETS Triple . Aktualnie Suszarka RORETS Triple jest do nabycia w sklepach w cenie około 128,39 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 5,45% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Suszarki do bielizny to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Suszarka Vileda Infinity .

Suszarka RORETS Neo w rankingu sprzedaży urządzeń marki Rorets w ogóle aktualnie znajduje się na 10 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Rorets jest Suszarka RORETS Triple . Aktualnie najlepszym produktem marki Rorets jest Suszarka RORETS Sussi .

Rorets znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Rorets w tej kategorii jest Suszarka RORETS Neo .

Większym zainteresowaniem cieszą się Suszarki do bielizny Leifheit. Na przykład Suszarka stojąca Leifheit Pegasus Tower .

Urządzenia Rorets w kategorii Suszarki do bielizny są średnio tańsze niż Suszarki do bielizny w ogóle.

Aktualnie Rorets najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Rorets > Suszarki do bielizny Rorets

Podobne produkty: Suszarka RORETS forma Suszarka RORETS sussi suszarka lazienkowa Rorets 8320 Suszarka RORETS practica Suszarka RORETS triple Suszarka ogrodowa RORETS wilmer deska do prasowania RORETS andante suszarka do ubran Leifheit siena 180 Aluminium Suszarka Vileda acrobath Suszarka Vileda aluminium 100 Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linomatic 400 comfort Lutownica neo tools 19 060 Lutownica neo tools 19 150 Lutownica neo tools 19 030

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według:

OCENA:

Rorets Neo Rose

Aktualizacja: 3/10/2023