Vileda Total Reflect Plus

CENA: od 171,00 PLN do 261,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 16

EAN: 4023103207721

KRAJ: Niemcy

Deska do prasowania Vileda Total Reflect to jedyna deska wyposażona w pokrowiec ze 100% warstwą metaliczną, całkowicie odbijającą parę. Technologia ta zapobiega skraplaniu się pary pod deską jak i przyśpiesza prasowanie. Już jednostronne prasowanie pozwala na osiągniecie satysfakcjonującego efektu. Deska Total Reflect znajdzie uznanie użytkowników tradycyjnych żelazek, ale przede wszystkim posiadaczy stacji parowych. Total Reflect to bardzo stabilna deska, z dużą powierzchnią do prasowania. Trójwarstwowy pokrowiec, dzięki nowej technologii „total reflect” odbija 100% pary z powrotem do tkanin, dzięki czemu skraca się czas prasowania ( odzież nie wymaga prasowania dwustronnego ), a pokrowiec nie przecieka nawet po wyprasowaniu dużej ilości prania. Cechy produktu: Trójwarstwowy pokrowiec skracający czas prasowania dzięki właściwościom odbijającym parę Podstawa na żelazko i stację parową Blokada nóżek ułatwiająca bezpieczny transport Kids Safe with Click Stop System - zabezpiecza przed rozkładaniem się deski Odporna na rdzę , metalowa siatka przepuszczająca parę Stabilne, szerokie nóżki (48 cm) Gniazdo elektryczne Antenka podtrzymująca kabel Bardzo łatwa do składania i rozkładania 3 lata gwarancji producenta Certyfikat jakości i bezpieczeństwa GS TÜV SÜD  Specyfikacja: Wielkość z podstawą pod żelazko : 165 cm x 44 cm Wielkość powierzchni do prasowania: 130 cm x 44 cm Wielkość podstawy na stację parową : 40 cm x 27 cm Wysokość: płynnie regulowana od 74 cm do 97 cm Wielkość po złożeniu: 172 cm x 48 cm x 9,5 cm Ciężar: 6,5 kg Maksymalne obciążenie: 20 kg Maksymalne obciążenie podstawy pod generator pary: 10 kg  Długość kabla: 185 cm

TOTALREFLECTPLUS Vileda w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Vileda Total Reflect Plus cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 2 miejscu w kategorii Deski do prasowania biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 202,98 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na pierwszym miejscu w rankingach sprzedaży w tej kategorii znajduje się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart . Aktualnie Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart jest do nabycia w sklepach w cenie około 110,14 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 46,36% niższa niż inne podobne produkty.

Vileda Total Reflect Plus w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 18 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Wkład Super Mocio Soft Vileda . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Deska do prasowania Vileda Viva Express Eco New .

Urządzenia Vileda w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Deski do prasowania Vileda

Podobne produkty: Robot odkurzający VILEDA vr 302

Wynik 1 - 11 z 11

Sortuj według:

OCENA:

Vileda Deska do prasowania Total Reflect Plus M Vileda

Aktualizacja: 8/12/2021

Vileda Deska do prasowania Premium Total Reflect Plus Vileda

OCENA:

Deska do prasowania VILEDA Total Reflect Plus M DARMOWY TRANSPORT...

Aktualizacja: 8/12/2021

Deska do prasowania VILEDA Total Reflect Plus DARMOWY TRANSPORT VILEDA 159385

OCENA:

Deska do prasowania VILEDA Total Reflect Plus M

Aktualizacja: 8/12/2021

Deska do prasowania VILEDA Total Reflect Plus

Brak ocen

Vileda Deska do prasowania Total Reflect Plus M Vileda

Aktualizacja: 7/12/2021

Vileda Deska do prasowania Premium Total Reflect Plus Vileda

Brak ocen

Deska do prasowania Vileda Total Reflect Plus M VILEDA

Aktualizacja: 8/12/2021

Deska do prasowania Vileda Total Reflect Plus VILEDA

OCENA:

Vileda Total Reflect Plus

Aktualizacja: 7/12/2021