Deska do prasowania VILEDA Bravo Plus

CENA: od 159,99 PLN do 169,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

EAN: 4023103110328

KRAJ: Niemcy

Deska do prasowania  Bravo Plus  to wszystko czego potrzebujesz do domowego prasowania. Dzięki wygodnej i bezpiecznej podstawie nie musisz już tracić miejsca do prasowania na żelazko, a możliwość regulowania wysokości  pozwala dostosować wysokość deski do wzrostu.  Gniazdko elektryczne i antenka podtrzymująca kabel żelazka dodatkowo zwiększają komfort pracy. Metalowa siatka przepuszcza parę wodną, dzięki czemu deska nigdy nie jest mokra. Miękka, 7 mm wyściółka zwiększa komfort prasowania. Deska posiada blokadę nóżek  ulatwiającą transport i zwiększającą bezpieczeństwo w trakcie przechowywania. Deska Bravo Plus to unowocześniona wersja deski Eco New. Cechy produktu: Wielkość z podstawą pod żelazko: 144 cm x 46 cm Wielkość powierzchni do prasowania: 120 cm x 38 cm Wysokość: regulowana od 80 cm do 97 cm Wymiary po złożeniu: 158 cm x 46 cm x 9 cm Ciężar: 5,9 kg Maksymalne obciążenie: 20 kg Gąbka grubości 7 mm, zwiększająca komfort prasowania Gniazdko elektryczne i antenka do mocowania kabla Podstawa na żelazko Blokada nóżek ułatwiająca bezpieczny transport i przechowywanie  Odporna, metalowa siatka przepuszczająca parę Elegancki pokrowiec Stabilne nóżki 3 lata gwarancji producenta      

BRAVOPLUS Vileda w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania a biorąc pod uwagę tylko produkty Vileda znajduje się na miejscu 3. Jego średnia cena wynosi 154,88 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Deski do prasowania aktualnie lepiej sprzedaje się Vileda Total Reflect Plus . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 205,32 zł, więc Vileda Total Reflect Plus jest tańszy od średniej o 1,14%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Deski do prasowania to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania VILEDA Bravo Plus w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 33 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Suszarka Vileda Genius 70 . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Deska do prasowania Vileda SMART .

Urządzenia Vileda w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Deski do prasowania Vileda

Podobne produkty: Vileda total reflect plus Robot odkurzający VILEDA vr 302 deska do prasowania steam board pro 120X42 CM gotze jensen deska do prasowania LAMART lt8018 deska do prasowania PRESENT lt8002 Lamart deska do prasowania 125x45cm LAMART lt8001 deska do prasowania LAMART lt8039 INCI black lashes Klej do rzęs ultra plus Glue 3ml marker paintballowy Tippmann bravo one tactical

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według: