Deska do prasowania VILEDA Bravo Plus

CENA: od 128,99 PLN do 189,90 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

Deska do prasowania VILEDA Bravo Plus Deska do prasowania Bravo Plus Bravo Plus to dobrze wyposażona deska o optymalnej wielkości blatu do prasowania i stabilnej konstrukcji stelaża. Powierzchnia do prasowania: 120 cm x 38 cm Wyposażona w gniazdko elektryczne i antenkę podtrzymującą kabel żelazka Podstawka na żelazko Konstrukcja blatu: metalowa siatka, odporna na korozję Konstrukcja podstawy z regulacją wysokości (max: 97 cm) Blokada zapobiegająca rozłożeniu się deski podczas transportu i przechowywania

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania a biorąc pod uwagę tylko produkty Vileda znajduje się na miejscu 3. Jego średnia cena wynosi 143,03 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Deski do prasowania aktualnie lepiej sprzedaje się Vileda Total Reflect Plus . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 197,53 zł, więc Vileda Total Reflect Plus jest droższy od średniej o 5,05%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Deski do prasowania to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania VILEDA Bravo Plus w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 25 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Wkłady do mopa Vileda UltraMax 3sz. . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Vileda Total Reflect Plus .

Urządzenia Vileda w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Deski do prasowania Vileda

Podobne produkty: Vileda total reflect plus Robot odkurzający VILEDA vr 302

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: