Suszarka na grzejnik Leifheit Quartett Duo

CENA: od 79,99 PLN do 79,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Mała, elastyczna i wielofunkcyjna: suszarka Quartett Duo jest idealnym miejscem do szybkiego suszenia prania na małych przestrzeniach. Dzięki wielofunkcyjnemu uchwytowi do zawieszania znajdzie miejsce niemal wszędzie, wewnątrz i na zewnątrz. Można ją zawiesić na barierkach balkonu, grzejnikach płaskich i żeberkowych, na prysznicu lub drzwiach. Na wszystkich przedmiotach o głębokości o 1 do 11 cm. Praktyczna: szerokość tej uniwersalnej suszarki jest regulowana od 55 do maksymalnie 105 cm. Dzięki czterem nierdzewnym prętom z aluminium można w razie potrzeby uzyskać w sumie długość do 4,2 metrów. Dzięki dużej średnicy prętów na ubraniach nie pozostają odciśnięte ślady. Leifheit udziela 2-letniej gwarancji. Suszarka z wielofunkcyjnym uchwytem do zawieszania Można ją zawiesić na barierkach balkonu, grzejnikach płaskich i żeberkowych, na prysznicu lub drzwiach Rozsuwana na szerokość od 55 do 105 cm Długość od 2,2 do 4,2 metrów Wymiary: 55-105 x 23 cm 2 lata gwarancji

QUARTETTDUO Leifheit w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Suszarki do bielizny produkt Suszarka na grzejnik Leifheit Quartett Duo znajdował się na 35 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 70,79 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Suszarka na grzejnik Leifheit Quartett Duo systematycznie zmniejsza swoją pozycję w zestawieniach sprzedaży w kategorii Suszarki do bielizny.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Suszarka wisząca Leifheit Rollfix 210 . Produkt ten jest tańszy o 32,40% od innych w kategorii Suszarki do bielizny a jego aktualna uśredniona cena wynosi 91,79 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Suszarki do bielizny to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Suszarka Vileda Infinity .

Suszarka na grzejnik Leifheit Quartett Duo w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 20 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Suszarka wisząca Leifheit Rollfix 210 . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 180 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Suszarki do bielizny Vileda. Na przykład Suszarka Vileda Doble .

Urządzenia Leifheit w kategorii Suszarki do bielizny są średnio tańsze niż Suszarki do bielizny w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Suszarki do bielizny Leifheit

Podobne produkty: Suszarka na wanne CASASI bath flex suszarka wiszaca Leifheit teleclip 100 Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linomatic 400 comfort Suszarka na grzejnik MELICONI lock radiator 5 m Suszarka balkonowa CASASI exo eco 3 Suszarka Vileda acrobath Suszarka Vileda level 3 zestaw z mopem płaskim LEIFHEIT Combi Clean M 55356 LEIFHEIT

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: