Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 Pro (010-02158-02)

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 Pro (010-02158-02) Duże zdjęcie

CENA: od 2799,00 PLN do 2899,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Wielodyscyplinowy zegarek GPS fēnix 6 Pro łączy w sobie najlepsze cechy naszych zegarków fitness i zegarków treningowych do użytku na zewnątrz, a dzięki nowoczesnej konstrukcji i wydajności jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych. Umożliwia korzystanie z map, muzyki, monitorowania tempa treningów i nie tylko. Z nim możesz podjąć każde wyzwanie.Korzyści:Nadgarstkowy czujnik tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitnessFunkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w różnych rodzajach terenuFabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecieW nowatorski sposób wykonuj pomiary wydajności biegania i jazdy roweremNawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznejMenedżer zasilania pokazuje, w jaki sposób zmiana ustawień może wydłużyć czas pracy bateriiSparuj ze zgodnym smartfonem aby otrzymywać wiadomości, alarmy i powiadomienia w zegarkuKorzystaj z zegarka jako wirtualnego portfela dzięki usłudze płatności zbliżeniowych Garmin PayJakość i zaawansowana konstrukcjaZegarek fēnix 6 jest wyposażony w zawsze włączony wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, który jest o 17% większy niż w poprzednich modelach fēnix. Zegarek ma ramkę wykonaną ze stali nierdzewnej i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami militarnymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.Technologia PaceProPierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.Mapy TopoActive Europy i narciarskieUżywaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.Statystyki efektywnościWyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.Menedżer zasilaniaZobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.Aplikacje sportoweSkorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.Usługa Garmin Pay™Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.Powiadomienia z telefonuWiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.Nadgarstkowy pomiar tętnaUlepszona technologia optycznego pomiaru tętna mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 12 miejscu w kategorii Zegarki sportowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Garmin znajduje się na miejscu 9. Jego średnia cena wynosi 2 839,47 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Zegarki sportowe aktualnie lepiej sprzedaje się Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S (010-02159-01) . Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 Pro (010-02158-02) można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 2 019,94 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Zegarki sportowe to 1 393,20 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 44,99%.

W ostatnim czasie w kategorii Zegarki sportowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Garmin Venu .

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 Pro (010-02158-02) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Garmin w ogóle aktualnie znajduje się na 21 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S (010-02159-01) . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Vivoactive 3 .

Garmin znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45 .

Urządzenia Garmin w kategorii Zegarki sportowe są średnio droższe niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Zegarki sportowe Garmin

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: