Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Pro (010-02159-14)

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Pro (010-02159-14) Duże zdjęcie

CENA: od 2679,00 PLN do 3255,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 11

Zegarek z 2019 roku. Wersja "pro" różni się od podstawowej głównie tym, że ma wbudowane mapy, może odtwarzać muzykę, może wyznaczać popularne trasy i ma wifi.

  • Gabaryty: 42 × 42 × 13,8 mm
  • Średnica ekranu: 1,2"
  • Rozdzielczość ekranu: 240x240 pikseli
  • Rodzaj szkiełka: Corning Gorilla Glass
  • Materiał ramki: stal nierdzewna
  • Paski QuickFit: 20 mm

Technologia PacePro
Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu. Statystyki efektywności
Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.
Aplikacje sportowe
Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.
Funkcja ClimbPro
Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.
Animowane treningi
Zegarek ten wyświetla łatwe do powtórzenia animowane wskazówki treningowe dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych treningów lub pobierz więcej z serwisu społecznościowego Garmin Connect.
Pola golfowe
Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.
Szczegółowa nawigacja
Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.
Planowanie trasy powrotnej
Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, aby otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.
Obsługa wielu GNSS
Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.
Czujniki ABC
Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu
Mapy TopoActive Europy i narciarskie
Używaj map Europy TopoActivedo nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Jeśli czujesz się zagrożony lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.
Aplikacje muzyczne
Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify i Deezera, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth
Usługa Garmin Pay
Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.
Powiadomienia z telefonu
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..
Jakość i zaawansowana konstrukcja
Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana konstrukcja jest wyposażona w zasilany energią słoneczną wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach fēnix. Ponadto został przetestowany pod kątem zgodności z amerykańskimi normami wojskowymi.
Nadgarstkowy pomiar tętna
Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.
Pulsoksymetr
Czujnik pulsoksymetru2wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.
Monitor energii Body Battery™
Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.
Connect IQ™ Store
Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.
Tryb ekspedycyjny
Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.
Bateria
Wbudowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 9 dni w trybie zegarka, do 6 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 34 dni w trybie oszczędzania baterii.
Monitorowanie oddechu
Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
Menedżer zasilania
Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.
Funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego
Śledź szczegóły cyklu menstruacyjnego, rejestruj objawy fizyczne i emocjonalne, notuj typy cykli regularnych, nieregularnych lub przejścia w menopauzę, aby lepiej zrozumieć ciało.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 28 miejscu w kategorii Zegarki sportowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Garmin znajduje się na miejscu 19. Jego średnia cena wynosi 2 898,19 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest spadek sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Zegarek multisportowy z GPS i pomiarem pulsu POLAR VANTAGE V . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 1 393,20 zł, więc Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Pro (010-02159-14) jest droższy od średniej o 14,70%.

W ostatnim czasie w kategorii Zegarki sportowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Garmin Venu .

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Pro (010-02159-14) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Garmin w ogóle aktualnie znajduje się na 43 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest Garmin Swim 2 . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Vivoactive 3 .

Garmin znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Zegarek sportowy GARMIN Vivomove HR .

Urządzenia Garmin w kategorii Zegarki sportowe są średnio droższe niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Zegarki sportowe Garmin

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

Brak ocen

Garmin Fenix 6S Pro (czarny) Fenix 6S Pro (czarny) Garmin

Aktualizacja: 23/9/2020

Garmin Fenix 6S PRO (biało-złoty) Fenix 6S PRO (biało-złoty) Garmin

OCENA:

Garmin Fenix 6S Pro (czarny) - Raty 30 x 89,30 zł - RATY 0% -...

Aktualizacja: 23/9/2020

Garmin Fenix 6S PRO (biało-złoty) - Raty 30 x 89,97 zł - RATY 0% - Do marca nie płacisz!

Brak ocen

Garmin fēnix 6S Pro inteligentny zegarek 3,05 cm (1.2")...

Aktualizacja: 20/9/2020

Garmin fēnix 6S Pro inteligentny zegarek 3,05 cm (1.2") Czarny, Złoto różowe GPS, SmartWatch Biały/Złota, 3,05 cm (1.2"), Ekran dotykowy, 0,064 GB, GPS, 58 g, Czarny, Złoto różowe