Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6X Pro (010-02157-01)

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6X Pro (010-02157-01)

CENA: od 2299,00 PLN do 2369,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

EAN: 0753759232542

KRAJ: USA

Najczęściej kupowany zegarek Germina z serii Fenix 6. 6X Pro jest też największy z całej serii, średnica koperty ma aż 5,1 cm.

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6X Pro (010-02157-01)
Technologia PacePro
Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.
Statystyki efektywności
Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.
Aplikacje sportowe
Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.
Funkcja ClimbPro
Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.
Animowane treningi
Zegarek ten wyświetla łatwe do powtórzenia animowane wskazówki treningowe dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych treningów lub pobierz więcej z serwisu społecznościowego Garmin Connect.
Pola golfowe
Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.
Szczegółowa nawigacja
Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.
Planowanie trasy powrotnej
Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, aby otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.
Obsługa wielu GNSS
Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.
Czujniki ABC
Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu
Mapy TopoActive Europy i narciarskie
Używaj map Europy TopoActivedo nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Jeśli czujesz się zagrożony lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.
Aplikacje muzyczne
Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify i Deezera, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth
Usługa Garmin Pay
Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.
Powiadomienia z telefonu
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..
Jakość i zaawansowana konstrukcja
Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana konstrukcja jest wyposażona w zasilany energią słoneczną wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach fēnix. Ponadto został przetestowany pod kątem zgodności z amerykańskimi normami wojskowymi.
Nadgarstkowy pomiar tętna
Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.
Pulsoksymetr
Czujnik pulsoksymetru2wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.
Monitor energii Body Battery
Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.
Connect IQ™ Store
Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.
Tryb ekspedycyjny
Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.
Bateria
Wbudowana bateria litowo-jonowa zapewnia czas pracy baterii do 21 dni w trybie zegarka oraz 15 godzin w trybie GPS
Monitorowanie oddechu
Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
Menedżer zasilania
Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

FENIX6XPRO Garmin w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Zegarki sportowe produkt Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6X Pro (010-02157-01) znajdował się na 2 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 2 812,48 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Zegarki sportowe aktualnie najlepiej sprzedaje się Garmin Venu . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 1 595,56 zł, więc Garmin Venu jest tańszy od średniej o 9,08%.

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6X Pro (010-02157-01) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Garmin w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest Garmin Vivoactive 4s . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Venu .

Garmin znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6X Pro (010-02157-01) .

Urządzenia Garmin w kategorii Zegarki sportowe są średnio droższe niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Zegarki sportowe Garmin

Podobne produkty: Garmin pasek fenix 6x 26mm QuickFit (pomarańczowy)- 010 12864 01 Zegarek sportowy z gps Garmin fenix 6s 010 02159 01 Zegarek sportowy z gps Garmin fenix 6 010 02158 00 Garmin pasek fenix 6x 26mm QuickFit (czarny)- 010 12864 00 Garmin vivomove style Garmin venu Garmin instinct tactical Zegarek Garmin forerunner 945 + tri bundle garmin swim 2 Zegarek Garmin forerunner 735 XT Garmin pasek fenix 6s 20mm QuickFit (szary)- 010 12866 00 Garmin vivoactive 4s

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: