Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 (010-02158-00)

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 (010-02158-00) Duże zdjęcie

CENA: od 2219,00 PLN do 3399,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 12

Następca modelu 5, który zadebiutował w czwartym kwartale 2019 roku. Z ciekawszych funkcji dostepnych w tym zagarku są animowane wskazówki treningowe, dzięki którym doowiesz się jak poprawnie wykonywać wiele popularnych ćwiczeń. Zegarek ma oczywiście GPS i nadgarstkowy pomiar tętna.

  • Gabaryty: 47 × 47 × 14,7 mm
  • Średnica ekranu: 1,3"
  • Rozdzielczość ekranu: 260x260 pikseli
  • Rodzaj szkiełka: Corning Gorilla Glass
  • Materiał ramki: stal nierdzewna
  • Paski QuickFit: 22 mm

Statystyki efektywności
Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.
Aplikacje sportowe
Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.
Funkcja ClimbPro
Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.
Animowane treningi
Zegarek ten wyświetla łatwe do powtórzenia animowane wskazówki treningowe dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych treningów lub pobierz więcej z serwisu społecznościowego Garmin Connect.
Obsługa wielu GNSS
Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.
Czujniki ABC
Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Jeśli czujesz się zagrożony lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.
Usługa Garmin Pay
Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.
Powiadomienia z telefonu
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..
Jakość i zaawansowana konstrukcja
Zegarek fēnix 6 jest wyposażony w zawsze włączony wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, który jest o 18% większy niż w poprzednich modelach fēnix. Zegarek ma ramkę wykonaną ze stali nierdzewnej i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami militarnymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.
Nadgarstkowy pomiar tętna
Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.
Pulsoksymetr
Czujnik pulsoksymetru2wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.
Monitor energii Body Battery
Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.
Connect IQ Store
Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.
Tryb ekspedycyjny
Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.
Bateria
Wbudowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 14 dni w trybie zegarka, do 36 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 48 dni w trybie oszczędzania baterii.
Monitorowanie oddechu
Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
Menedżer zasilania
Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Zegarki sportowe produkt Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 (010-02158-00) znajdował się na 17 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 2 139,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie poprawia swoją pozycję w rankingach.

W kategorii Zegarki sportowe aktualnie lepiej sprzedaje się Suunto Spartan TRAINER WRIST HR . Aktualnie Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 (010-02158-00) jest do nabycia w sklepach w cenie około 526,39 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 62,22% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Zegarki sportowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Garmin Venu .

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 (010-02158-00) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Garmin w ogóle aktualnie znajduje się na 30 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest GARMIN Vivofit Junior 2 . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Vivoactive 3 .

Garmin znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 35 .

Urządzenia Garmin w kategorii Zegarki sportowe są średnio droższe niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Zegarki sportowe Garmin

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według:

Brak ocen

Garmin Fenix 6 (czarno-srebrny) Fenix 6 (czarno-srebrny) Garmin

Aktualizacja: 23/9/2020

Garmin fenix 6 Solar (srebrny z czarnym paskiem) fenix 6 Solar (srebrny z czarnym paskiem) Garmin

OCENA:

GARMIN FENIX 6 Srebrny z czarnym paskiem FENIX 6 Srebrny z czarnym...

Aktualizacja: 23/9/2020

GARMIN FENIX 6 SOLAR Srebrny z czarnym paskiem FENIX 6 SOLAR Srebrny z czarnym paskiem GARMIN

Brak ocen

GARMIN FENIX 6 Srebrny z czarnym paskiem FENIX 6 Srebrny z czarnym...

Aktualizacja: 23/9/2020

GARMIN FENIX 6 SOLAR Srebrny z czarnym paskiem FENIX 6 SOLAR Srebrny z czarnym paskiem GARMIN

OCENA:

Zegarek sportowy Garmin Fenix 6 010-02158-00 srebrny Garmin

Aktualizacja: 23/9/2020

Zegarek sportowy Garmin Fenix 6 010-02159-00 biały Garmin

Brak ocen

Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 6 47mm Srebrny z czarnym...

Aktualizacja: 23/9/2020

Zegarek sportowy z GPS GARMIN Fenix 6 Solar 47mm Srebrny z czarnym paskiem 010-02410-00 Media Markt