Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301

CENA: od 182,08 PLN do 229,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego efektywności. Klasa A oznacza, że odkurzacz cechuje się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najbardziej efektywnych modelach, jest najczęściej wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa wydajności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o efektywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie szczególnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz, ale również czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Świetną wydajność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Odkurzacze zwykłe produkt Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 znajdował się na 11 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 193,42 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 systematycznie spada w rankingach sprzedaży w kategorii Odkurzacze zwykłe.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Odkurzacz BLAUPUNKT VCB201 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 160,66 zł i jest ona niższa o 69,08% od średniej ceny w kategorii Odkurzacze zwykłe.

W ostatnim czasie w kategorii Odkurzacze zwykłe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 18 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Odkurzacz BLAUPUNKT VCB201 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Odkurzacze zwykłe, Odkurzacze zwykłe Blaupunkt znajdują się dopiero na 8 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Odkurzacz BLAUPUNKT VCB201 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Adler. Na przykład Odkurzacz ADLER AD 7036 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio tańsze niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odkurzacze zwykłe Blaupunkt

Fragment opisu producenta: W bogatej ofercie firmy znajdziemy urządzenia z linii radioodtwarzaczy samochodowych, wzmacniaczy, zestawów głośnikowych, anten, nawigacji satelitarnej oraz akcesoriów Zobacz więcej o producencie Blaupunkt
Podobne produkty: Odkurzacz bezprzewodowy BLAUPUNKT vch601 Odkurzacz warsztatowy Blaupunkt wd 4000 kamera ip BLAUPUNKT vio h30 kamera ip BLAUPUNKT ipc s1 Blaupunkt vio b30 Czajnik BLAUPUNKT eks601 Sokowirówka Blaupunkt eje201 Żelazko BLAUPUNKT hsi 501 Czajnik Blaupunkt ekp 501 Blender BLAUPUNKT hba 201 Głośnik Blaupunkt pa25 Głosnik Blaupunkt pa15 Blender BLAUPUNKT tbp601 Czajnik BLAUPUNKT ekp401 Radio BLAUPUNKT kr10 Głośnik przenośny Blaupunkt BT12 OUTDOOR Radio BLAUPUNKT pr4

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według: