Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301

CENA: od 182,08 PLN do 199,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego efektywności. Klasa A oznacza, że odkurzacz cechuje się bardzo wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najbardziej efektywnych modelach, jest najczęściej wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa wydajności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o efektywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie szczególnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz, ale również czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Świetną wydajność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Odkurzacze zwykłe produkt Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 znajdował się na 2 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 181,90 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na pierwszym miejscu w rankingach sprzedaży w tej kategorii znajduje się Odkurzacz ADLER AD 7036 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 135,06 zł i jest ona niższa o 72,54% od średniej ceny w kategorii Odkurzacze zwykłe.

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Odkurzacz bezprzewodowy BLAUPUNKT VCH601 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Odkurzacze zwykłe, Odkurzacze zwykłe Blaupunkt znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Odkurzacz BLAUPUNKT VCB201 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Bosch. Na przykład Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH BBHF214R Readyy'y Serie 2 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio tańsze niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odkurzacze zwykłe Blaupunkt

Fragment opisu producenta: W bogatej ofercie firmy znajdziemy urządzenia z linii radioodtwarzaczy samochodowych, wzmacniaczy, zestawów głośnikowych, anten, nawigacji satelitarnej oraz akcesoriów Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: