Odkurzacz warsztatowy Blaupunkt WD 4000

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Odkurzacz warsztatowy Blaupunkt WD 4000 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jego średnia cena wynosi 244,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radioodtwarzacz Blaupunkt Capri 220 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Odkurzacze zwykłe, Odkurzacze zwykłe Blaupunkt znajdują się dopiero na 8 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Adler. Na przykład Odkurzacz ADLER AD 7036 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio tańsze niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odkurzacze zwykłe Blaupunkt

Fragment opisu producenta: W końcu niemieccy klienci zaczęli się pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nazwa Blaupunkt Zobacz więcej o producencie Blaupunkt
Podobne produkty: myjka cisnieniowa Blaupunkt pw 4000 Odkurzacz warsztatowy FIELDMANN fdu 2002 e wyciskarka wolnoobrotowa Blaupunkt sjv 801 Klawiatura zdalna BLAUPUNKT kp s1 shkps1bp Krajalnica Blaupunkt fms501 Radioodtwarzacz Blaupunkt bb 1000

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: