Odkurzacz BLAUPUNKT VCB701

CENA: od 252,47 PLN do 309,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

: Workowy; Waga: 7 kgkg; Czas pracy baterii: Nie dotyczy; : Tak; Poziom hałasu: 78 dBdB; Moc: 700 WW; Czas ładowania : Nie dotyczyh; : Nie; : Tak;

Produkt w rankingach sprzedaży:

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB701 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jego średnia cena wynosi 279,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radioodtwarzacz Blaupunkt BREMEN 975 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Odkurzacze zwykłe, Odkurzacze zwykłe Blaupunkt znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Odkurzacz BLAUPUNKT VCB701 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Bosch. Na przykład Odkurzacz Bosch BBH3ZOO25 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio tańsze niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odkurzacze zwykłe Blaupunkt

Kolor blue gray > Odkurzacze zwykłe blue gray

Fragment opisu producenta: Urządzenie sterujące radiem umieszczane na kolumnie kierownicy już wtedy było opatentowanym wynalazkiem, który w dzisiejszych czasach zarezerwowany jest dla najlepszych urządzeń car audio na rynku Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: