Radio BLAUPUNKT PR7

CENA: od 64,90 PLN do 73,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

dzięki dużym elementom sterującym radioodbiornik pr7bk jest bardzo łatwy w obsłudze. dwuzakresowy analogowy tuner pozwala na słuchanie stacji radiowych na falach fm i am, a wbudowana antena teleskopowa zapewnia bardzo dobry odbiór. urządzenie posiada wyjście słuchawkowe, dzięki czemu możliwy jest dyskretny odsłuch przy użyciu opcjonalnych słuchawek. radioodbiornik posiada podwójne zasilanie – sieciowe do zastosowań stacjonarnych oraz bateryjne do zastosowań przenośnych.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Radio BLAUPUNKT PR7 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 41 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 71,23 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Radio BLAUPUNKT PR7 systematycznie rośnie w rankingach sprzedaży w kategorii Odbiorniki radiowe.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się TechniSat DigitRadio 20 DAB+ . Aktualnie TechniSat DigitRadio 20 DAB+ jest do nabycia w sklepach w cenie około 431,92 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 118,16% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Odbiorniki radiowe znajduje się BLAUPUNKT CR5WH .

Radio BLAUPUNKT PR7 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 59 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Blender BLAUPUNKT HBD-401 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radio BLAUPUNKT HR5BR .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odbiorniki radiowe są średnio tańsze niż Odbiorniki radiowe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Na całym świecie firma Blaupunkt zatrudnia blisko 7,5 tysiąca pracowników, w tym około 2,8 tysięcy w Hildesheim w Niemczech

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radio BLAUPUNKT pr4 Radio BLAUPUNKT kr10 Radio BLAUPUNKT pr10 Radio Blaupunkt rxn 19 (11025) Radio Blaupunkt rxd 120 Radio Blaupunkt bsr 10 Radio BLAUPUNKT pr5 Radio Blaupunkt Blaupunkt ird 30 Radio hr7br Blaupunkt Radio Blaupunkt rxd 35 radio odtwarzacz Blaupunkt bb8bt radio odtwarzacz Blaupunkt pp14bt radio odtwarzacz Blaupunkt bb4 Radio sieciowo bateryjne DENVER tr55c

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

Brak ocen

Blaupunkt PR7BK

Aktualizacja: 13/4/2021

OCENA:

BLAUPUNKT PR7BK PR7BK BLAUPUNKT

Aktualizacja: 11/4/2021

Brak ocen

BLAUPUNKT PR7BK PR7BK BLAUPUNKT

Aktualizacja: 13/4/2021

Brak ocen