Radiobudzik Blaupunkt CR80USB

CENA: od 99,00 PLN do 99,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Tuner radiowy: CyfrowyKolor: CzarnyOkres gwarancji: 24 miesiąceWymiary: 180 x 95,6 x 47 mmWaga [g]: 187 gZasilanie: DC 5 V 1,2 AZakres fal: FM PLLWyświetlacz: LEDIlość stacji w pamięci: 20Zasilanie podtrzymania pamięci: 1 bateria CR2032 (zestaw nie zawiera baterii)Budzenie radiem: TakBudzenie brzęczykiem: TakFunkcja drzemki: TakFunkcje dodatkowe: - Podwójny alarm - Wbudowany czujnik temperatury wewnętrznej - Port USB do ładowania telefonu i innych urządzeń przenośnychBudzenie radiem: TakFunkcja drzemki: Tak

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Budziki produkt Radiobudzik Blaupunkt CR80USB znajdował się na 7 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 96,89 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Radiobudzik Blaupunkt CRP81USB . Produkt ten jest droższy o 37,58% od innych w kategorii Budziki a jego aktualna uśredniona cena wynosi 151,28 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Budziki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest BLAUPUNKT CR5WH .

Radiobudzik Blaupunkt CR80USB w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 32 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radiobudzik Blaupunkt CRP81USB . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Budziki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radiobudzik Blaupunkt CR80USB .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Budziki są średnio tańsze niż Budziki w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Symbol jakości i niezawodności stał się znakiem firmowym, a w 1938 roku również jej nazwą

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radiobudzik BLAUPUNKT cr7usb Radiobudzik Blaupunkt cr55charge Radiobudzik Blaupunkt crp81usb Radiobudzik BLAUPUNKT CR55 Charge Radio Blaupunkt Blaupunkt ird 30

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: