Radio BLAUPUNKT PR5

CENA: od 78,90 PLN do 99,80 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

Te przenośne urządzenie cechuje się młodzieżowym designem, dzięki czemu przyciąga uwagę i z pewnością wyróżnia ich użytkownika. Nowoczesny wygląd to jednak nie wszystkie zalety tego radioodbiornika marki Blaupunkt. Model ten posiada tuner FM/AM, z możliwością zapisania aż 50 ulubionych kanałów FM oraz 20 stacji AM, dzięki czemu nie ma konieczności każdorazowego przeszukiwania częstotliwości celem znalezienia swojej ulubionej rozgłośni....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 15 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Blaupunkt znajduje się na miejscu 8. Jego średnia cena wynosi 79,82 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Radiobudzik Adler AD 1121 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 57,21 zł i jest ona niższa o 71,10% od średniej ceny w kategorii Odbiorniki radiowe.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Odbiorniki radiowe znajduje się BLAUPUNKT CR5WH .

Radio BLAUPUNKT PR5 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 23 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Szczoteczka do twarzy BLAUPUNKT LFB701 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radio BLAUPUNKT PR5 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odbiorniki radiowe są średnio tańsze niż Odbiorniki radiowe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Skąd się wzięła nazwa, a zarazem symbol firmy? Otóż w latach dwudziestych XX wieku firma funkcjonowała pod nazwą Ideal

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radio BLAUPUNKT pr10 Radiobudzik Blaupunkt cr55charge Radiobudzik Blaupunkt crp81usb Radio Clatronic br 835 Radio internetowe FERGUSON i300 Radio internetowe Art WIFI x102 Radio kuchenne AEG krc 4368 Radio LENCO pdr 020b Radio Mesko ms1148 FM AM system alarmowy BLAUPUNKT q3200 kit Głosnik Blaupunkt pa15 Radio Mini RA 725TREVI Radio SONY xdr s41dw Radio SANGEAN dpr 202 bt

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: