Radio Blaupunkt RXN 19 (11025)

CENA: od 182,01 PLN do 182,01 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Radio Blaupunkt RXN 19 (11025) cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 43 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 159,99 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Radio warsztatowe Bosch GML SoundBoxx . Aktualnie Radio warsztatowe Bosch GML SoundBoxx jest do nabycia w sklepach w cenie około 484,79 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 144,87% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Odbiorniki radiowe znajduje się BLAUPUNKT CR5WH .

Radio Blaupunkt RXN 19 (11025) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 65 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Waga łazienkowa Blaupunkt BSM401 BSM401 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radioodtwarzacz Blaupunkt BB20BT .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odbiorniki radiowe są średnio tańsze niż Odbiorniki radiowe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Blaupunkt-Werke GmbH jest wiodącym producentem radioodtwarzaczy samochodowych i sprzętu car audio w Europie, od ponad 60 lat należy do Grupy Bosch

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radiobudzik BLAUPUNKT cr7usb Radio AEG dab 4158 DAB+ Cyfrowe radio retro AEG ndr 4156 DAB+

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: