Radiobudzi Blaupunkt CRP7

CENA: od 119,00 PLN do 148,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

CRP7WH to kontynuacja i rozwinięcie bardzo dobrze przyjętego przez Klientów marki Blaupunkt radiobudzika CR7BK. Urządzenie posiada wbudowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL, który pozwala zaprogramować 10 ulubionych stacji radiowych, dzięki czemu mamy możliwość szybkiego włączenia rozgłośni, której mamy chęć w danej chwili posłuchać. Dostępny zegar posiada funkcję alarmu, który może zostać zaprogramowany dla dwóch różnych godzin i może być realizowany za pomocą sygnału dźwiękowego lub ulubionej stacji radiowej, co sprawia, że pobudka może być bardzo przyjemna. Duży, biały wyświetlacz LCD jest bardzo czytelny zarówno w dzień, jak również w nocy. Dzięki funkcji jego przyciemnienia istnieje możliwość odpowiedniego dopasowania poziomu jasności do aktualnych warunków oświetlenia. Wbudowany projektor pozwala na wyświetlanie godziny na suficie, dzięki czemu możemy sprawdzić aktualny czas nie podnosząc głowy z poduszki. Dodatkowa, bardzo przydatna funkcja to regulowany kąt projekcji oraz możliwości odwrócenia i wyświetlenia godziny również na ścianie. W tylnej części obudowy znajduje się złącze USB, które służy do ładowania wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych. Radiobudzik posiada również gniazdo na baterię, która służy do podtrzymania pamięci w razie wystąpienia braków w dostawie energii elektrycznej. Urządzenie dostarczone jest z 5V zasilaczem sieciowym....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Radiobudzi Blaupunkt CRP7 znajduje się na 10 miejscu wśród wszystkich Odbiorniki radiowe i na 6 miejscu wśród Odbiorniki radiowe Blaupunkt. Jego średnia cena wynosi 119,64 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Radioodbiornik Eltra MEWA . Średnia cena tego produktu w sklepach to 97,72 zł i jest ona niższa o 50,64% od średniej ceny w kategorii Odbiorniki radiowe.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Odbiorniki radiowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest BLAUPUNKT CR5WH .

Radiobudzi Blaupunkt CRP7 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 13 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radio Blaupunkt Blaupunkt IRD 30 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radio Blaupunkt Blaupunkt IRD 30 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odbiorniki radiowe są średnio tańsze niż Odbiorniki radiowe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Skąd się wzięła nazwa, a zarazem symbol firmy? Otóż w latach dwudziestych XX wieku firma funkcjonowała pod nazwą Ideal

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radiobudzik Blaupunkt kc bt 25 (9000010254) Radio BLAUPUNKT pr10 Radio BLAUPUNKT pr5 Radio hr7br Blaupunkt Radio BLAUPUNKT pr7 Gofrownica BLAUPUNKT WMP-501 Automat do popcornu Blaupunkt fpc401

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: